Problem ze sterownikiem do Radeona 9200 Series

Witam

Mam mały problem a mianowicie po uruchomieniu się kompa na pulpicie wyświetla mi się komunikat : Spróbuj użyć standardowego sterownika VGA dla karty graficznej przed uruchomieniem programu instalacyjnego.Problem o tyle dziwny gdyż pojawił mi się po uprzednim formacie partycji systemowej i instalowaniu ponownie XP a dokładnie po zainstalowaniu SP2.Wchodząc do menadżera urządzeń nie widać tam karty graficznej.Troszku się naczytałem na forum i nic już tego nie wiem co mam robić.Wchodziłem w tryb awaryjny i zaznaczałem opcje - tryb VGA i nic nie poskutkowało.Ściągnąłem też najnowsze sterowniki i nic a te co były dostarczone na płytce też się nie instalują.Próbowałem też same sterowniki bez całego dodatkowego balastu i nic.Proszę o pomoc.Moje gg.12669736 - będzie szybciej :slight_smile:

Sprawdż sterowniki Radeon Omega Drivers 3.8.252 :

viewtopic.php?f=11&t=242894&hilit=+Radeon+Omega+Drivers+3.8.252

Nici z tego dalej nie widać karty graficznej i obraz mi pływa jak otwieram strony www. - żadnej różnicy nie widzę :frowning:

A przed formatem co się działo z kompem?

Dysk padł mi z mojej winy ale to nie zmienia faktu bo sterowniki zainstalowały mi się ponownie tylko problem pojawił się jak zainstalowałem SP2 z tej stronki i ciągle pojawia mi się ten komunikat jaki zawarłem w watku

Odinstaluj SP2 i zobacz teraz co z kartą, później odinstaluj dokładnie sterownik karty i uruchom kartę na sterze systemowym z XP i teraz spróbuj ponownie zainstalować SP2 i dopiero ster do karty.

Zintegruj SP2 z XP i postaw system ponownie, max sterownik dla tej karty to Catalyst wersja 6.5 najlepiej bez CCC.

Poprosiłbym o szczegółowy opis czynności które mam wykonać gdyż jestem laikiem w tych sprawach i nie chciałbym czegoś sknocić.Jutro pod wieczór bym się za to zabrał gdyż teraz nie dam rady

Jak instalowałeś osobno SP2, masz go w dodaj usuń programy odinstaluj i zobacz.

Sterownik instalowany do karty też tam się znajduje, odinstaluj restart kompa i postępuj zgodnie z komunikatami systemu.

Instalujesz SP2.

Instalujesz ster do karty grafiki i zobacz teraz.

A tu masz wszystko :

viewtopic.php?t=25048