Problem ze sterownikiem grafiki

Cześć mam pewien problem ponieważ odinstalowałem sterowniki do karty graficznej aby zainstalować lepsze, niestety okazało się ze te lepsze nie działają na mojej karcie graficznej którą jest ati radeon 9200 se 32-bit. Próbowałem instalować inne sterowniki jednym z nich który chciałem zainstalować to DHzer0point Catalyst 0.68 w trakcie instalacji wyskoczył błąd ze nie wykryto sterowników video oraz aby zainstalować pierw standardowe sterowniki VGA. Ściągnąłem plik VGA Driver ATI 8.33 po zainstalowaniu ich i ponownej próbie zainstalowaniu DHzer0point Catalyst 0.68 wyskoczył znów ten sam błąd, nie wiem co z tym zrobić pomóżcie. :frowning: Chciałbym aby te stery dobrze się sprawowały w czasie gry.

Ściągnij ze strony producenta najnowsze sterowniki (z resztą dość stare) i tyle, to nie jest raczej karta na której można pograć w gry.

Dla tej karty ster Catalyst max wersja 6.5 najlepiej bez CCC - nowsze sterowniki nie obsługują tej karty.

Najnowsze sterowniki na stronie producenta to 6.1 dla twojej karty graficznej (zresztą mam tą samą, wczoraj szukałem).