Problem ze sterownikiem karty NVIDIA QUADRO w WIN 8.1 PRO

Witam serdecznie.  Jestem świeżo po zakupie komputera z Windows 8.1 PRO oraz grafiką NVIDIA QUADRO K2200. Problem polega na tym, że w panelu sterowania NVIDIA mam dostępną tylko i wyłącznie opcję " Zarządzaj użycie procesora graficznego " w drzewku po lewej stronie

Nie ma nic innego np " Zarządzaj ustawieniami 3D" w której mógłbym np skonfigurować kartę pod konkretny program. Sterowniki aktualizowałem ze strony producenta i nic to nie dało. Poza tym oryginalne sterowniki do drugiej karty INTEL HD4600 działają owszem ale gdy chcę uruchomić panel sterowania INTEL to się nie włącza. Oryginalnie był zainstalowany system Windows 8 ale na moją prośbę sprzedawca zaktualizował do Windows 8.1. Myślałem, że może w tym tkwił problem ale na stronie producenta wyraźnie jest zaznaczone, że te sterowniki zarówno w 8 jak i 8.1 działają. Nie mam kompletnie pomysłu jak to rozwiązać a jest to istotne bo projektuję w 3D i dlatego zakupiłem komputer z kartą QUADRO a teraz na to wychodzi, że system jej w ogóle nie używa. Nie ma również w menu kontekstowym możliwości wyboru z jakim procesorem graficznym chcę uruchomić dany program. A na laptopie z systemem WIN 8.1PRO i kartą GeFORCE 635 M nie ma tego problemu. W czym może tkwić problem?

?url=iv.pl%2Fimages%2F110172880148944687