Problem ze "strzałkami" na klawiaturze

Witam.

Mam problem ze “strzałkami” na klawiaturze. Podczas grania w dowolną samochodówkę, gdy trzymam wciśnięty gaz (strzałka do góry) nie mogę zakręcać w lewo (strzałka w lewo). Komputer wydaje piski z głośniczka wewnątrz obudowy gdy tylko wcisnę te 2 klawisze jednocześnie. Jeśli jest na to jakaś rada to proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Klawiatura się blokuje. Podaj konfigurację komputera.

Może to być wina sprzętowa, np. słabej klawiatury lub np. któregoś ze sterowników (osobiście spotkałem się z przypadkiem, że za takie blokowanie klawiatury odpowiedzialny był najnowszy sterownik do karty graficznej nVidii), u mnie przyczyną takiego blokowania klawiszy okazała się zintegrowana karta sieciowa, pomogło jej wyłączenie i zamontowanie SB Live! 1024 :).

OK więc tak:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+

Pamięć RAM: 2x 1024 KingMax Dual Channel

Płyta: MSI K9A Platinium

Grafika: EVGA GF 8800GTS

Dysk: Maxtor 250 GB

Jeśli czegoś jeszcze portrzeba to napisz czego :slight_smile:

Jeżeli masz klawiaturę pod USB do spróbuj podłączyć ją przez przejściówkę USB->PS2 (może być taka od myszki) do portu PS2 (klawiatury). Dzisiaj miałem taki przypadek, że klawisze w klawiaturze USB się blokowały (działo się tak na 2 komputerach, na trzecim było ok). Pomogła właśnie przejściówka USB->PS2. Jest to koszt kilku zł tak więc warto spróbować.