Problem ze wczytywaniem stron internetowych

(Marky130) #1

Problem polega na tym, że czasem niektóre strony działają i ładują się bez większych przeszkód, a czasem zamulają albo w ogóle się nie wczytują. Bywa np. tak, że google i onet mi działają, a allegro już niestety nie. Problem występuje na IE oraz Firefoxie(innych nie sprawdzałem), więc domyślam się, iż to nie wina przeglądarki. Nie jest to też problem z usługodawcą internetowym. Jakies sugestie co zrobić?

(Bogdan_G) #2

Może to robić jakiś dodatek do blokowania skryptów, albo jakiś program av.

Uruchom ie z wyłączonymi dodatkami i sprawdź allegro, potem uruchom Firefoxa i kliknij mi w pomocy na uruchom z wyłączonymi dodatkami i też sprawdź allegro.

(Marky130) #3

Co masz na myśli mówiąc “dodatek do skryptów”. Ewentualnie jak to wyłączyć?

(Bogdan_G) #4

Kliknij w Firefoxie w pomoc, w informacje dla pomocy technicznej, zaznacz myszą wszystkie rozszerzenia i skopiuj w posta. W internet explorerze, kliknij w dodatki, w paski narzędzi i rozszerzenia, niżej wybierz wszystkie dodatki i zrób screen, zapodaj obrazek, albo linka do niego.

(Marky130) #5

Ale to nie jest wina przeglądarki żadnej. Na obu ten sam przypadek od 2 dni się pokazuje. Explorera nie używam i nie używałem wcześniej. Jestem przekonany, że to siedzi gdzieś w systemie.

(Bogdan_G) #6

Piszesz, że problem występuje w ie i w FF. To jak mam rozumieć? Nie podajesz, jakie masz rozszerzenia. Uparłeś się? Podaj. Dodaj jeszcze, czy nie używasz jakiegoś tuneup. Podaj system, jakie antywirusy, procesy, co masz w autostarcie.