Problem ze zgraniem wideo na komputer:(

Witam

Pożyczyłem sobie od kolegi karte tv WinFast TV2000 XP RM i chciałem sobie zgrać na dvd materiały które posiadam na kasetach video. Podłączyłem wideo z komputerem za pomocą kabla chinche-SvideoIN (4 pinowy jeśli to maj akieś znaczenie) i wszystko jest w porządku tylko jesli chce zgrać obraz czarno-biały:/ Niestety nie da się przechwycic obrzu kolorowego:( Jeśli chce przechwycic obrzz kolorowy to cały obraz jrest zniekształcony poiprzez paski poziome:( W wideo nie mam innych wyjść poza chinchami:/ Jest na to jakaś rada?? Można z tym coś zrobić aby móc przechwycic obraz kolorowy?? Próbowałem podglądać w Windows Movie Maker, AllPlayer i NeroVisionExpress i obraz jest ciągle taki sam:( Można coś poradzić??

Z góry dziękuje za sugestie:)

Pozdrawiam

Złączono Posta : 14.02.2007 (Sro) 18:13

Hmm może sam sobie odpowiem po częśći:) Spróbowałem podłączyc video z kompem poprzez kabel antenowy i jak narazie chodzi tylko jakość jest nie najlepsza:/ Ale lepsza pewnie nie bedzie nawet jak podłącze poprzez Svideo In no chyba ze a ktoś lepszy pomysł…??

Pozdrawiam

Mam taka sama kartę w systemie zainstalowana. Śmiga bez komplikacji przy przechwytywaniu obrazu z VCR. Może film jest w NTSC lub w ustawieniach podczas zrzutu masz NTSC dlatego jest czarno-biały obraz? Nie łącz przez svhs tylko normalnie czincz video i dwa audio