Problem ze złożeniem komputera

(Duch123) #1

Kupiłem kilka cześci na allegro i mam kłopot podłączam by tylko sprawdzić czy wszystko działa do płyty zasilanie i dysku od dysku kabel łączący płytę z dyskiem oraz kartę graficzną oraz procesor do obudowy podłączam HDled i śrubokrętem zwieram bolce by odpalić kompa zaliczać włącza się słyszę że dysk chodzi ale na monitorze nic się nie wyświetla coś może nie podłączyłem ???? a na dysku mam system i bios resetowałem

(Pan Galica2) #2

sprawdz czy dobrze włożyłeś karte graf,

(Duch123) #3

dobrze bo mam 2 płyty i ten sam problem a na 2 jest zintegrowana karta

(Admintech31) #4

Bardzo możliwe że to coś z pamięcią RAM,poprzekładaj kości w inne sloty,poczyść je,ale wątpię żeby pomogło. Miałem identyczny problem,gdy wymieniłem Ramy to wszystko zaczęło działać prawidłowo.

(Misiek Cortez) #5

Jeśli masz zintegrowaną to wyłącz ją w biosie przed włożeniem osobnej karty , jeśli zintegrowana nie działa to problem w czym innym

-- Dodane 26.02.2009 (Cz) 21:12 --

Jeśli masz zintegrowaną to wyłącz ją w biosie przed włożeniem osobnej karty , jeśli zintegrowana nie działa to problem w czym innym

(Admintech31) #6

misku144 nie musi jej wylaczac,ona wylacza sie sama automatycznie jesli wsadzisz karte mocniejsza od niej,albo po prostu nie instaluj do niej sterownikow. Ale mowie Ci ze to raczej ramy.