! Problem ze zmianą kanałów w ProgDVB

Cześć wszystkim. Pojawił się u mnie problem polegający na tym, że nie mogę zmieniać kanałów w ProgDVB. Otóż pobieram sygnał z satelity przez komp kolesia który mi go udostępnij. On może wszystko zmieniać a ja jedynie mogę to oglądać co on w danej chwili ogląda, nic więcej. Jeśli istnieje jakiś sposób na to żebym i ja mógł zmieniać kanały to bardzo Was proszę napiszcie. Z góry dzięki.

Na tyle na ile znam się na antenach satelitarnych, mogę stwierdzić, że nic z tym nie zrobisz.

Antena taka działa inaczej niż zwykła “naziemna” - w jednym momencie możesz odbierać tylko jeden kanał.

Owszem istnieje. Musisz zakupić odbiornik. Możecie używać jednej czaszy i nic więcej.

Zapewne nie o to ci chodziło ale jako że pracowałem przez jakiś czas w kablówce i wiem cos na ten temat to musiałem cie zmartwić niestety. :-x

Dokładnie, ale odbierając sygnał z jedengo konwertera należy się liczyć z tym że obydwaj bedziecie musieli odbierać w danym momencie sygnał stacji nadawanych w jednej polaryzacji. Chyba że zakupisz odpowiedni konwerter z dwoma wyjściami lub na jednej czaszy zamontujecie dwa konwertery