Problem ze zmianą kompozycji, błąd RunDll32


(system) #1

Pierwszy jak do tej pory problem i wydaje się że z mojej winy. Chciałem przetestować program VistaGlazz niestety coś namodziłem chyba zostały zmodyfikowane biblioteki systemowe, bo ni jak nie mogę się dostać do Menadżera Kompozycji, zaraz wyskakuje błąd Rundll32. Treść:

Nie robiłem backapu systemu, a szkoda. Ktoś wie jak odzyskać styl Aero ponieważ po zrestartowaniu komputera, styl został zmieniony na ten z Windows 98. Dodam też że ustawienia ekranu także nie działają.


(Chillout) #2

viewtopic.php?f=16&t=227597&start=0&st=0&sk=t&sd=a


(Kubakuderski) #3

w vistaglazz powinien byc taki przycisk, aby cofnąć zmieany...przynajmniej tak bylo w jedynce...co do odblokowania stosowania niecertyfikowanych styli wizualnych polecam sunrise vista konfiguratora....działa na 100%....morzesz go pobrać z sunriseproject.org


(system) #4

Niestety nie pomogło.

Jak najbardziej pomogło dzięki:)


(Maci3ju) #5

Piotrek 23 i co zrobiles bo ja mam ten sam problem wez wyjasnij tu plax:D:D


(system) #6

Pobierz ten program:

http://sunriseproject.org/

Zainstaluj, przejdź do zakładki Style Wizualne , a następnie ustaw możliwość instalowania tak aby można było instalować nie zalecane czy jakoś tak nie pamiętam, bo już ten komunikat mi się nie pojawia :] Ale będzie ci na czerwono pisać, czyli zrób to i uruchom ponownie komputer, jeśli styl się nie zmieni to wejdź do programu tak jak poprzednio i zaznacz styl Standardowy styl Aero jeśli znów się nie zmieni to ponownie uruchom komputer, i wszystko powinno być dobrze.