Problem ze zmianą rozdzielczości ekranu

Witam

Mam następujący problem od pewnego czasu gdy wyłączam monitor (włączony komputer) i próbuje ponownie włączyć ekran jest czarny i pojawia się napis “zalecana rozdzielczość optymalna to 1280x1024” oczywiście kiedy wszystko było w porządku to korzystałem z niej.Dalej to nic innego mi nie pozostaje tylko restart komputera .A żeby nie było za dobrze(Ironia) to ten restart nic nie pomaga bo po załadowaniu loga XP czarny ekran z napisem “zalecana rozdzielczość optymalna to 1280x1024” :lol: …Później uruchamiam tryb awaryjny ,odinstalowuje sterowniki i wtedy udaje mi się zalogowac do systemu (ponowna instalka sterów).I na tym koniec bo przy zmianie rozdzielczości na wyzsza (jakąkolwiek) znowu problem.

Probowałem z najnowszymi sterownikami i nic . W czym może leżeć przyczyna?

Problem może też tkwić w częstotliwości odświeżania monitora. Wejdź w tryb awaryjny i ustaw ją na domyślną i wtedy spróbuj zmienić rozdzielczość ekranu :slight_smile:

No i udało się pochulałem pare godzin przy rozdzielczości takiej jak należy ,ale co z tego jak po pewnym czasie wróciło do poprzedniego stanu…:expressionless: