Problem ze zmianem planu zasilania win 7!

Witam

Mam na laptopie Asus K51AC windows 7 i oryginalne sterowniki…

nie wiem co jest tego przyczyna i bardzo mnie to wkurza !!

Jeżeli masz zainstalowane wszystkie sterowniki to może zainstalowałeś też coś takiego jak: Power4gear hybrid, Asus do laptopów dodaje ten programik do konfiguracji opcji zasilania.

Jeżeli go włączysz i przejdziesz do zakładki “battery saving” na dole masz coś takiego jak, “battery saving desktop” i “deactivate sidebar” obie opcje przełącz na “no”. W przeciwnym wypadku podobnie się dzieje kiedy przechodzi się w stan oszczędzania energi. Lecz co do wybudzania hmm nie wiem co to może być.

Czy ten laptop ma dwie karty graficzne? W moim hp dv6 3040ew jak przełączam się na “oszczędzanie energii” to laptop automatycznie przełącza się na drugą zintegrowaną kartę w celu oszczędzania energii , w wyniku tego zmienia mi się cała kompozycja pulpitu, wylącza aero i przy okazji ikony na pulpicie rozwalają się w stylu dowolnym. Na razie jedynym rozwiązaniem było zainstalowanie “icon restore” klikam ppm i wybieram przywróć i jest ok. Mysle ze problemem są niedopracowane sterowniki. Jesli masz jedną karte to nie mam pojecia co to moze być.

jakub.m2 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978