Problem ze znalezieniem telewizora

Poszukuję telewizora LCD lub plazmy do 2tys zł. Wiadomo chciałbym żeby był możliwie jak najładniejszy obraz ale i rozmiar też odpowiedni(minimum 32 cale).Myślałem o zakupie 42LG3000,który kosztuje 2tys zł w media markt,lecz gdy wchodzę do sklepu często te LCDki odbierają bardzo słabo(rozmyty obraz itp) czy jest to kwestia konfiguracji czy już takie poprostu są?W grę wchodzą jedynie LGki,Samsungi i Sharpy. Co myślicie o tym telewizorze i co ewentualnie proponujecie?Z góry dzięki!

Słyszałem jeszcze że HD Ready odbierają lepiej zwykła tv,niż FULL HD,ale za to gorzej odbierają obraz w FULL HD,to prawda?

A co myślicie o tym telewizorzE? http://www.agito.pl/telewizory-lcd/lg-3 … 36096.html

jeszcze pytanie jaki najlepszy do 2000zl dostane tv 40-42 calowy? bo w takiej cenie jest 42lg3000 tylko nie wiem czy ma ladny obraz?

HD Ready oznacza najczęściej to , że telewizor może wyświelić max.1280x720 pikseli . Full HD to już 1920x1080 pikseli . Więc co za tym idzie na telewizorze Full HD wyświetlisz obraz HD Ready (720p) , a na HD Ready nie wyświetlisz obrazu Full HD(1080p) .

P.S. Nie kupuj w Media Markt itp. ponieważ w porównaniu ze sklepami internetowymi (np. hhtp://www.agito.pl ) jest drogo .