Problem ze znikającym folderem w Sandisk Sansa m240 1GB

Witam! Z góry przepraszam za prawdopodobnie złe umiejscowienie tematu ale na prawdę nie wiedziałem do jakiego działu go wcisnąć. Mam ten odtwarzacz raptem dwa dni i natrafiłem na problem. Zrzuciłem sobie na player’a folder z mp3 (z komputera kolegi), a kiedy dziś podłączyłem go do swojego komputera owy folder nie wyświetla mi się (tak jakby go nie było) ale mp3 dalej są w odtwarzaczu. Jak się ich pozbyć?

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Siemka!!

O ile sie nie mylę to wraz z tym odtwarzaczem otrzymałeś odpowiednie oprogramowanie do zarządzania tym cudem. Proponuje poszukać czy nie ma tam funkcji formatowania pamięci odtwarzacza. Lub zajrzeć do instrukcji.

P.S Z tego co powiedziało mi GOOGLE to formatuje sie go podobnie jak DYSKIETKE czyli: klik prawym na odtwarzacz i z menu wybierz formatuj system plikow FAT32 (SPRAWWDZ JESZCZE W INSTRUKCJI) potem zatwierdz wszystko i poczekaj az skonczy formatowanie i po klopocie

POZDRO :smiley:

może ma atrybut jako ukryty folder, a tego na twoim komputerze nie masz włączonego i dlatego go nie widzisz.

Settings->USB->MSC

I teraz go podłącz do kompa i napisz czy pomogło.

dzięki wielkie :slight_smile: zrobiłem jak napisałeś i juz jest OK :slight_smile: jeszcze raz dzięki