Problem związany z filmem odtwarzaneym w VLC PLAYER

Mam mianowicie taki problem iż nie mogę dostosować w żaden mi znany sposób napisów do filmu którego odczyt jest możliwy jedynie w programie VLC PLAYER. Ten program jest dla mnie za skomplikowany jeśli o to chodzi lub poprostu zrobienie tego w nim jest niemożliwe. Tak więc potrzebuje programu który potrafiłby przekonwertować film z rozszerzenia VLC na AVI. Jednakże takowego także nie byłem w stanie znaleśc po usilnych próbach szukania na forach itp. A napisów do tego filmu innych nie ma więc pozostaje mi oglądnięcie go po angielsku i ewentualnie zmienianie czasu w pliku TXT aby później go oglądnąc ponownie z napisami ale to dla mnie nie ma sensu :confused: więc proszę o pomoc. Najlepszym rozwiązaniem i przydatnym na przyszłość dla mnie byłoby znalezienie tego programu do konwersji z VLC na AVI ale jeśli to nie byłoby możliwe prosiłbym o inne pomocne wskazówki. z góry dziękuje za pomoc.

VLC jest to nazwa odtwarzacza Video Lan Client a nie rozszerzenie.

Chodziło Ci chyba raczej o FLV, taki plik możesz przekonwertować do .avi albo MPEG programem FLV Converter http://rainscape.org.uk/flvconvert.zip

Ja już sam nie wiem bo dobija mnie ta zabawa. Ten konwerter nie pomógł, a gdy zgrałem na niego ten film pokazało się rozszerzenie BIN którego nie ma normalnie w nazwie pliku. Jednakże to w żaden sposób moim zdaniem nie powinno mieć takiego rozszerzenia. W innym natomiast konwerterze po zgraniu tego filmu na niego pojawiło się rozszerzenie CUE. Jednakże nadal żaden konwerter nie potrafił tego filmu przekonwertować na AVI ani nic podobnego. A z tym niby rozszerzeniem VLC to traktowałem to jako rozszerzenie bo w sumie jak kiedyś dawno temu szukałem wyjaśnienia co to jest to mi pokazało iż jest to format odtwarzalny wyłącznie przy pomocy VLC MEDIA PLAYER czy coś takiego i tak odtwarzałem takie filmy jednak z tym mam problem a jestem człowiekiem upartym i chce ten film obejrzeć w konforcie a przy okazji się czegoś nauczyć.