Problem

(Gutar) #1

Witam. Mam problem z gg i z mks skanerem on-line. Kilka dni temu właczylem poprostu internet (onet.pl) i wyskoczyło cos podobnego do tego:

page cannot be displayed 

There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed. 

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

Click the Refresh button, or try again later. 

Open the Web site home page, and then look for links to the information you want. 

If you believe you should be able to view this directory or page, please contact the Web site administrator by using the e-mail address or phone number listed on the Web site home page. 

HTTP 502 - Gateway timeout

avast! Web Proxy

--------------------------------------------------------------------------------

The proxy server did not receive a correct response from the upstream server specified by URI or the response was not understood by proxy.

Winsock: (997) Pokrywaj¹ca siê operacja We/Wy jest w toku.

GET http://adserver.gadu-gadu.pl/getmainbanner.asp?uid=1335151&adid=Winsock: (997) Pokrywaj¹ca siê operacja We/Wy jest w toku.

z tym ze to co wyzej podalem jest w miejscu tam gdzie jest reklama gg (nad kontaktami), 2. gdy wlaczam rozmowe na gg wyskakuje mi cos takiego

Wystąpił bład w skrypcie na tej stronie

Wiersz: 11

Znak: 1

Błąd: Błąd składni

Kod: 0

URL: file://C:\Documents and Settings\Michał\Gadu-Gadu\_cache\_tbcagba.htm

gdy usune ten plik to wystepuje to samo tylko nie _tbcagba.htm a cos innego gdy usune wszystkie to tworza sie na nowo...

no i po tym nie dziala mi skaner online mks mimo ze wczesniej działał normalnie

jakies pomysly ?:slight_smile:

chodzi mi glownie zeby dzialal skaner i zeby nie wyskakiwały bledy na gg ...

(Krzysieknd2) #2

Ja mam to samo (to 2 z gg)..ktoś coś kiedyś mówił że to jest od avasta...

(adpawl) #3

Prawoklik na ikonce Avasta, z menu wybrać Kontrola Ochrony Dostępowej

i wyłączyć, lub zmienić poziom Osłony WWW/Osłony sieciowej etc..

...może to pomoże.

(Gutar) #4

nie stety nie pomogło dalej nie dziala skaner a i gg tak samo :confused: