Problem

Siemka mam problem ! Na początku miałem bład że

“C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders\ibm00001.exe”; sprawdz czy nazwa jest poprawna"

Zrobiłem tak jak radziliście we wcześniejszych postach żeby:

start==>uruchom==>msconfig

zakładka uruchamianie i odchaczasz ibm00001.exe

zrobiłem tak uruchomiłem ponownie kompa, a teraz jak klikam na jakiś folder na pulpicie albo na “uruchom” to wyskakuje mi komunikat :

np. jak uruchamiam gg to: "System Windows nie może odnaleść pliku C:\program files\gadugadu\gg.exe upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i sprubuj ponownie. Aby wyszukać plik kliknij przycisk start a następnie wyszukaj !!

ty masz usunać ten plik ręcznie w trybie awaryjnym a najlepiej wklej log z hijacka

właśnie nie moge zainstalować hijacka !!

Gdzie ty chcesz jego rozpakować w TEMP-ie, no co ty jakiś katalog na pulpicie albo w swoich dokumentach(nazwa Moje dokumenty) zrób i tam przenieś plik i rozpakuj

Ja to rozpakowywałem na pulpicie! przeniosłem do moich dokumentów i tak rozpakowałem i dalej się nie chce uruchomićJEST NAPISANE TAK :

System Windows nie może odnaleść pliku "C:\documetsandsettings\duker\mojedokumenty\Hijackthix\Hijackthis.exe"upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i sprubuj ponownie. Aby wyszukać plik kliknij przycisk start a następnie wyszukaj

OK tak: Start>>>Moje dokumenty>>> i np. prawy klik nowy - folder nazwa dowolna i tam skopiuj cały ściagniety rar i w winrarze rozpakuj w tym folderze następnie kliknij hijackthis i zrób log przez naciśnięcie “Do a system scan and save a logfile”, zapisz ten log np. na pulpicie, a zawartość skopiuj i wklej na forum :stuck_out_tongue:

kurcze ja nie moge uruchomić tego pliku Hijackthis.exe! Wyskakuje mi cały czas to samo System Windows nie może odnaleść pliku "C:\documetsandsettings\duker\mojedokumenty\problem\Hijackthix\Hijackthis.exe"upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i sprubuj ponownie…:frowning:

zastartuj do trybu awaryjnego usuń instalatory i folder a potem na nowo ale od razu rozpakuj jk pisłąem wyżej

gdy jestem w trybie awaryjnym tam tego nie ma !!

Złączono Posta : 18.10.2005 (Wto) 20:49

Wszystko się zepsuło gdy zrobiłęm tak: start==uruchom==msconfig

zakładka uruchamianie i odchaczasz ibm00001.exe

OK mas z XP więc zób tak: Wejdź w start>>>Uruchom>>>sfc /scannow

System Windows nie może odnaleść pliku "sfc /scannow"upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i sprubuj ponownie…wogle nie działa uruchom nawet podstawowe komendy

OK pytanie jak nie dizął jak wchodzis start i klikasz uurucho i wklejasz sfc /scannow to co ja podeję nic się nie dzieje?

nom…wyskakuje to: System Windows nie może odnaleść pliku "sfc /scannow"upewnij się że wpisana nazwa jest poprawna i sprubuj ponownie!!

http://securityresponse.symantec.com/av … okExec.inf

Ściągnij nastepnie klikasz prawym przyciskiem myszki na plik i wybierasz zainstaluj.

Restartujesz kompa i zobacz wszystko działa no i wklejasz loga

ta stronka mi nie wchodzi !!

a inne stronki chodza ok

Hmm no jak to mi normalnie chodzi, a spróbuj kliknij na link prawym myszki i wybierz Zapisz element docelowy jako… no i zapisaujesz plik na kompie i postepujesz zgodnie ze wskazówkami

Ustanowienie połącznia z serwerem było niemożliwe…

Próbuj zapisać na dysku

Sprawdź plik HOSTS czy czasem nie ma tam wpisu blokującego stronkę Symantec’a. HOSTS jest tutaj:

C:\Windows\system32\drivers\etc

i sprubój go otworzyć w notatniku, może się uda, jak się uda to wywal wszystko od dołu aż do wpisu przy którym napisane jest localhost

Dodatkowo nazwa udziału “public” w poniższym przykładzie musi być na liście

LanManServer w “NullSessionShares” aby komputer klienta mogł odczytać plik

lmhosts. Jest to klucz Rejestru:

\machine\system\currentcontrolset\services\lanmanserver\parameters\nullsessionshares

Dodaj “public” do znalezionej tam listy.

Słowa kluczowe #BEGIN_ oraz #END_ALTERNATE dopuszczają grupowanie wielu #INCLUDE

Powodzenie jednego z zawartych wpisów powoduje pomyślny wynik całej grupy.

Ostatecznie, znaki nie drukowane mogą być zawarte w mapowaniach

przez zawarcie nazwy NetBIOS w cudzysłowach oraz użycie zapisu

\0xnn do określenia wartości szesnastkowej znaku nie drukowanego.

Ten przykład ilustruje użycie tych opcji:

102.54.94.97 rhino #PRE #DOM:networking #kontroler domeny

102.54.94.102 “appname \0x14” #specjalny serwer

102.54.94.123 popular #PRE #serwer

102.54.94.117 localsrv #PRE #potrzebny do “include”

#BEGIN_ALTERNATE

#INCLUDE \localsrv\public\lmhosts

#INCLUDE \rhino\public\lmhosts

#END_ALTERNATE

W tym przykładzie serwer “appname” zawiera specjalny znak w nazwie,

serwery “popular” i “localsrv” są wstępnie ładowane, nazwa serwera

“rhino” jest określona więc może być on użyty w późniejszym #INCLUDE

centralnie utrzymywanym pliku lmhosts jeśli “localsrv” jest niedostępny.

Zauważ, że cały plik jest analizowany podczas każdego wyszukiwania razem z

komentarzami, więc ograniczenie liczby komentarzy do minimum zwiększy wydajność.

Z tego powodu, nie jest wskazane dodawanie wpisów pliku lmhosts do tego

przykładowego pliku.

MAM podane takie coś co mam usunąć??