Problem

mam problem z gg mam wersie 6.0 i jak sciagam ze strony wer. 6.0 (build 1154) i jak zainstaluje i wlaczam swoj numer gg pokazuke mi sie taki cos Wystapol problem gg i zostanie ona zamknieta. przepraszamy za klopot. i naciskam nie wysylaj lub wyslij raport o bledach!!

Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje do Windowsa. Ewentualnie Sp2?? :smiley:

mam wszyskie! !!

W okienku które się pojawia masz przycisk więcej zobacz jaka aplikacja powoduje ten błąd. Jeżeli masz wszystkie poprawki do windowsa to powinno chodzić. :?

czy:

gadu-gadu->ustawienia ->gadu-gadu net massz usatwione łącz się z internetem przez usługę dialup ?

masz modem neostrade czy może LAN?

Z poprawkami czy bez, z SP czy bez SP powinno chodzić bez problemu.

U mnie czasami także się to pojawia, ale wtedy pomaga tylko ponowna instalacja, a czasami wystarczy sam restart komputera.

pwiem tak ze jak zainstaluje nowsza wer. dzial ale jak zrobie rastarta nie dziala! !!

pwiem tak ze jak zainstaluje nowsza wer. dzial ale jak zrobie rastarta nie dziala! !!

Wystarczy wejść na http://www.gadu-gadu.pl aby się przekonać że nie masz racji. Informacja podawana już na forum

Uwaga! W związku z problemami z działaniem Gadu-Gadu pod systemem Windows 2000 i XP informujemy że do poprawnej pracy należy zainstalować wszystkie uaktualnienia systemu- używając polecenia "Windows Update"

I sam sie przekonałem ze GG na czystym systemie bez poprawek i SP1 czy Sp2 nie działa. :!:

To się mogłeś przekonywać.

U mnie działało bez żadnej poprawki.

Jak różni są ludzie tak różne problemy i jednym będzie chodzić innym nie.

Pare miesięcy temu to u mnie też działało. Ale teraz jak komukolwiek zainstaluje Windowsa bez poprawek to nie zdarzyło się aby GG zadziałało.:?

Uruchom samo GG bez power GG to się przekonasz. Pisałem ci już że w okienku które się pojawia przy błędzie masz informacje co powoduje ten błąd. :smiley:

SORRKI JAK CHECIE SOBIE NA TEN TEMAT POGADAC TO ZALUZCIE SOEBIE NOWY TEMAT! !!

ja potrzebuje pomocy! !!

Soory. Napisałem ci wyżej apropo Power GG. Sprawdz też to okno i podaj jaka aplikacja to powoduje.

Nic o tym nie wiem. :?

a macie jakes linki na temat sp2 i czy moge sciagnoc tylko sp2 na kopa a wrazie czego zainstalowac jesli tak to skad sciagnoc! !!

O Dodatku Sp2

:arrow: http://xp.net.pl/art/xpsp2.html

Możesz ściągnąć i zainstalować. :smiley:

Link do dowlandu instalki Sp2

:arrow: Dodatek SP2

GG wersja 6.0(build142) i nie ma z nią żadnych problemów i nie było przy SP1 i nie ma przy SP2 a mój kupel upiera sie zawsze przy najnowszych wersjach i zawsze ma jakieś problemy to mu jakieś okienka z błędami wyskakują abo po uruchomieniu gg zaraz sie zamyka.