Problemik z grą


(Rafwrobel) #1

Gram sobie np w Need For Speed Most Wanted. Na początku nic się niedzieje ale po jakiejś godzinie gry zaczyna strasznie przycinać gre (zwyczajnie ją zatrzymuje czasem nawet na 10 sekund) a czasami nawet wyjdze do windowsa. NIewim co może byc powodem tego. Czy to możliwe ze to wina dysku twardego bo jak sprawdzałem przed włączeniem gry temperatura wynosiła ok.35 stopni a jak zaczeło tak strasznie ciąć to temp była 50 ponad. Prosze o pomoc


(M Kupczynas) #2

A jaką masz temp na procesorze :?: On też może się przegrzewać.Daj na dysk jakiś wiatrak i zobacz czy nadal tak zacina.


(Rafwrobel) #3

Na procku mam taką jak trzeba 35 - 40 stopni


(S E B A11) #4

Hmm, ja myśle, że tu nie chodzi o samą temperature lecz chodzi tu poprostu o to, że możesz mieć za mało RAM-u, powyłączaj wszystko przed graniem i spróbój :?


(Szymszejdi) #5

u mnie to samo, zwłaszcza jak odpale podtlenek to gra przycina, wprawdzie nie na 10 sekund ale i tak jest to irytujące, szczególnie jak jedziesz po prosej a tu nagle ściana :stuck_out_tongue: Czytałem że zmniejszenie akceleracji sprzętowej do grafiki pomaga, ale u mnie bez efektu :confused:


(Patryk Zienowicz) #6

Nie ukrywam że mam słabego kompa :frowning: i grałem na połowie detali a tu nagle (cały czas w tym samym miejscu) gra tak mi muli (20-30 sekund) że pójde sie napić i jeszcze zdąże 8) .Czasem wyłanczam antyvira ale nic nie pomaga. :frowning:


(fiesta) #7

rafcik16 proszę zatytłować wątek konkretnie, inaczej :arrow: Śmietnik :!: :!: :!:


(chrucik) #8

a moze sproboj dysk zdefragmentowac … mnie pomoglo :slight_smile: 8)


(Daroo7) #9

może masz zasłabego kompa lub karte spróbuj zmienić rozdzielczość i zmiejszyc detale