Problemy, np. samowolna zmiana daty - log

Ostatnio z moim kompem jest coś nie tak. Zegar i data same się przestawiają. Wszystko działa wolniej niż jeszcze niedawno. Proszę o pomoc przy logu.

Log czysty.

Zaloguj się na konto z uprawnieniami administratora i w wierszu polecenia (start >>> uruchom >>> cmd) ustaw datę i czas za pomocą poleceń date i time.

A te wpisy z Logitecha można usunąć? Dużo ich.

Możesz odinstalować w całości Desktop Messenger od Logitecha.

Co to za aplikacja? :oops:

To legalny szpieg Logitecha

A co się stanie, jak odinstaluję tego Desktop Messengera? Mysz nie będzie działać? Czy będzie to bezpieczne? I czy potem nie będzie tych wpisów w logu?

Jeszcze log z Silent Runners:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Mysz będzie działać - bez obaw możesz go usunąć.

Zajrzyj tutaj.

Co to za zmiana, adam9870?

Rozumiem, że chodzi Ci o FIX.REG który podałem. Ustawi on domyślne dane dla wartości BootExecute. W niej ustawia się rzeczy, które jakby mają być sprawdzane przy starcie systemu.

Czy mam coś w tym ustawiać?

Czy, nie licząc tego, log jest czysty?

Log jest czysty.

Zastosuj tylko FIX.REG który podałem co spowoduje ustawienie domyślnych danych dla wartości BootExecute i to już wszystko.

Odinstalowałem Desktop Messengera od Logitecha, ale w HijackThis nadal są jego wpisy.

W takim razie usuń wpisy od niego w HJT. Są to wszystkie wpisy znajdujące się w części O18.

Tak też zrobiłem.

Mam jeszcze takie pytanie - co to za wpis: O20 - Winlogon Notify: WRNotifier - C:\WINDOWS\SYSTEM32\WRLogonNTF.dll?

Ten wpis O20, o który pytasz jest od programu SpySweeper <= jest Ok.

A czy z logiem z Silent Runners jest ok?

Pisałem już Ci na ten temat. Czytaj uważnie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 657#925657

Ok, to to by było na tyle. Dzięki wielkie za pomoc.