Problemy po przerwanej aktualizacji

Witam,

Mam nastepujący problem: system nie uruchamia się (zacina się po ekranie “Zapraszamy” i wyświetla się tylko tapeta), zacina się podczas instalacji, niektóre programy (np. gg) lub gry nie uruchamiają się (lub od razu jest “brak odpowiedzi”), nie wyłącza się (zacina się na tym samym momencie tj. gdy ikonki znikają, zostaje sama tapeta). Mam też udostępnione dyski poprzez sieć wifi ale w trybie normalnym nie wyświetla się/ nie działa ta opcja (wyskakuje błąd “nie uruchomiono usługi serwer”; w trybie awaryjnym udostępnianie dysków działa). Problemy zaczęły się wtedy gdy niechcący wyłączyłem system z opcją Aktualizacji (aktualizacja dotyczyła chyba .net Framework), zostawiłem komputer na noc aby się ściągnęła aktualizacja lecz następnego dnia nadal było “1 z 5 elementów instalowanych” więc wyłączyłem komputer. Po uruchomieniu pojawiły się ww. problemy. Wykonałem większość punktów z “optymalizacji windowsa” lecz nic to nie dało. W trybie awaryjnym wszytsko działa oprócz gier. Na forum jest dużo tematów o podobnych problemach ale nie znalazłem konkretnego rozwiązania.

Próbowałeś zrobić przywracanie systemu do momentu, kiedy wszystko było ok ?

Próbowałem i nic to nie dało.

Edit: Dodam jeszcze, że instalacja albo usuwanie aplikacji trwa bardzo długo lub się po prostu zacina.

Naciśnij Ctrl + Alt + Del , ,nowe zadanie’’ i ,explorer’’ i gitara system odzyskuje ikony i pasek:) jak coś pisz na prywatnych:)

W dniu 19.04.2008 , o godzinie 20:51 został dopisany post przez adriano

Podaj twój numer gadu gadu to podam Ci jak to zrobić ok. Podaj numer gg ale na prywatnej wiadomości. OK.