Problemy podczas testu w windows 7

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój problem polega na tym że po nagraniu ISO na płytę podczas weryfikacji nagranej płyty pojawia mi się błąd że płyta została nagrana źle.

Gdy nie przeprowadzam testu, po nagraniu widzę komunikat że płyta została nagrana, nagrane płyty działają CHYBA poprawnie bo nie testowałem ich dokładnie.

Nie ważne z jakiego programu korzystam, czy jest to aschampoo burning studio czy wbudowany w system menadżer narywania iso. Wcześniej miałem Vistę i wszystko było ok. dlatego myślę że jest to wina softu.

Win 7 Pro 64bit

C2D 2 GHz

4 GB DDR2

Combo Blue-Ray

Z jaką prędkością nagrywasz? Jeśli z maksymalną, to zmniejsz ją o połowę. Ja również mam win 7 pro 64 bit i nie mam żadnych problemów z nagrywaniem na Ashampoo Burning Studio, ale nigdy nie nagrywam żadnych płyt z maksymalną prędkością, chyba że nagranie dotyczy np zdjęć, to max prędkość nie zaszkodzi raczej, w innych wypadkach mogą pojawiać się błędy

Podczas nagrywania czegokolwiek staram się unikać max prędkości. Nagrywanie idzie gładko. w logah nie ma niczego niepokojącego, tylko podczas weryfikacji nagranych danych pojawia się komunikat o błędzie w nagranych danych.

Płyta którą nagrałem - wideo kurs działa chyba dobrze, chociaż zdołałem obejrzeć tylko kawałek. Ale mimo to martwią martwią mnie te komunikaty.

Zweryfikuj jeszcze sprawność nagrywarki. W jakim jest wieku?