Problemy RAM

witam mam poblem kupiłem ramy 2GB kingstona DD2 800 , i jak podłączyłem i włączyłem kompa to z komputera wychodził taki pisk , taki ciągły chwila przerwy i znowu i na monitorze nic nie ma nawet nie zaświeciła sie zielona dioda , jest tylko bązowa kiedy jest komputer wyłączony i komputer chodzi i jak odłącze te 2GB to wszystko jest ok .Obecnie mam zamontowane 2x po 1 GB kingstona 667 ,zamontowałem je w zółtych a tę nową w czarnym a moja płyta główna “Nazwa płyty głównej Asus M2N-SLI Deluxe (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN, IEEE-1394)” na opkaowaniu od plyty głównej jest ze obsługuje ramy 667,800.Prosze o pomoc

Masz dwukanałowy RAM, { dual ram }.Wszystkie kości muszą mieć tą samą częstotliwość.

Kosci tej samej pojemności w jednym kolorze slotów.Zamiast 2GB należało kupić 2 x 1GB ale 667 . Nie 800.

lampid ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

źle kupiłeś. Tak jak pisze errata72 należało kupić 667. Ten ram co kupiłeś i tak nie będzie działał na 800mhz tylko tak jak wolniejszy na 667mhz

Czasami jest tak że brakuje forsy, dlatego proponuję pozostać przy 2 x 1 GB 667.To już jest i tak dużo

pamięci ,nawet do gier.