Problemy z Aero i kartą graficzną

(Magical Master) #1

Więc tak zacznę od początku, posiadam Windows Vista Ultimate 32-bit, jednak nie mam funkcji Aero Glass, przeczytałem w którymś temacie poniżej, iż trzeba zainstalować sterowniki do karty graficznej. Posiadam Radeona 9250 i nawet na stronie producenta nie mogę znaleźć sterów na Vistę właśnie do tej karty... Czy ktoś może mi pomóc??? Z góry dzięki

(Krzycho D) #2

Obawiam się,że na tej karcie nie pociągniesz aero. :frowning:

(Konrad Glejt) #3

Twoja karta chyba na obsługuje DX 10. Wydaje mi sie musi być DX10. Ale nie jestem pewny.

(Łukasz14) #4

Nie musi obsługiwać DX10 żeby uruchomić Aero ale na Radeonie 9250 napewno Ci Aero nie pójdzie...

(Lgoczol) #5

Ta karta nie obsługuje DX 9, a to jest już warunek konieczny. Zobacz tu viewtopic.php?f=22&t=180668

(Magical Master) #6

No pisało, że dx9 musi być i mam, a ta karta ma też 128mb więc powinna pociągnąć, takie są przecież wymagania minimalne...

(Łukasz14) #7

Magical Master , sterowniki może masz zainstalowane ale sama karta ich nie obsługuje...

(Magical Master) #8

hmmm poczekaj zaraz pokaże ci z której stronki ściągałem te stery

W dniu 11.05.2008 , o godzinie 21:45 został dopisany post przez Magical Master

ooo proszę http://drivers.softpedia.com/get/GRAPHI ... -RC1.shtml i tam na dole pisze ze te stery obsługują moją kartę...

(Virek1987) #9

Karta musi obsługiwać dx9 i pixel shader 2.0 z tego co wyczytałem ten radeon to dx 8.1 i pixel shader 1.4

(pavel9099) #10

Aero Glass obsługuje karta Radeon 9500 i wzwyż.

(mati75) #11

Na tej karcie zapomnij o aero glass.

(Grzech U007) #12

Tylko mi nie mów, że kupiłeś Vistę przeważnie dla Aero Glass :shock: