Problemy z AMD Radeon R7 M20

Witam wszystkich użytkowników forum, to mój pierwszy wpis więc przepraszam jeśli wybrałam złą kategorię.

Otóż mam problemy z kartą graficzną AMD Radeon R7 M20 na moim laptopie Toshiba SATELLITE L50-B-174 z Windowsem 10, ustawiony na maksymalną wydajność.

Problem nr 1:

Według Speccy temperatura karty AMD to 511 stopni C. Czytałam na innym forum o tym samym problemie ale niestety nie było rozwiązania więc zwracam się do Was o pomoc. Czemu temperatura jest taka wysoka? Laptop nie jest gorący tylko lekko ciepły a temperatura CPU to 52 stopnie C. Co mogę z tym zrobić?

 

Problem nr 2:

Podczas grania w niektóre bardziej wymagające gry laptop wyłącza się po pary sekundach. Wcześniej się jeszcze strasznie zawieszał więc uznałam że laptop nie przełącza poprawnie kart graficznych z Intel na AMD więc poinstalowałam sterowniki na win 10 ze strony AMD. Pomogło to o tyle że gry się nie zawieszają, jak je włączam to przez pare sekund chodzą płynnie i nagle laptop się wyłącza, ale teraz chociaż wiem że laptop przełącza karty bo monitorowałam przełączanie grafiki dla aplikacji za pomocą ustawień AMD.

Jeszcze dla przykładu podam gry które przy których laptop się wyłącza: Mirrors Edge, Mass Effect 1, The walking dead od Telltales.

Gry które działają normalnie i laptop się nie wyłącza: Tomb raider 2013,  Dreamfall Chapters, Saints Row III/IV, Outlast

 

 

Myślę, że problem 1 i problem 2 są ze sobą powiązane, co mogę zrobić żeby pozbyć się obu problemów?

 

 

 

AMD.png

http://uk1-dl.techpowerup.com/SysInfo/GPU-Z/GPU-Z.0.8.8.exe

 

g.gif

Sensors !

oj przepraszam

s.gif

GPU LOAD 100% !? Wszystko jest nienormalne !

teraz jest 0%

ss.gif

Wstaw logi FRST do działu “Bezpieka” .

http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/

Gdzie znajdę ten dział?

Bezpieczeństwo .

Dziękuje!