Problemy z Androidem 7.0

Witam ponownie niedawno chciałem zainstalować Android 7.0 na moim telefonie. Po instalacji nowego Androida 7.0 gdy uruchamiam aparat albo inną apke typu Snapchat obsługującą aparat pokazują mi się tylko przyciski aplikacji i czarny ekran. Nie mogę też uruchomić latarki, zauważyłem jeszcze że dioda powiadomień nieustannie świeci się na niebiesko niezależnie od wszystkiego. A i jak podłączę do komputera to wogule nie jest wykrywany. Chcę uniknąć powrotu do wersji 6.0. Co mogę z tym zrobić?

Wykonaj reset po instalacji.

wpadłem na to wcześniej i wykonałem dwa razy wide data, cash , dalvik i nadal nic :frowning:

Jaki model?
Jaki sposób aktualizacji?
ROM oficjalny, czy modowany?


Sposób instalacji taki jak poradniku który mi wysłałeś :slight_smile:

Jestem zaskoczony że ten telefon jeszcze działa.Nie należy instalować rom-ów od innych modeli mimo że są to te same modele a różnią się tylko literkę na końcu oznaczenia.Model SM-G903W jest przeznaczony na rynek kanadyjski i instalacja innego romu(europejskiego) spowoduje uceglenie telefonu(brick).Jedynie co można instalować do takich modeli to castom romy.Jeśli chcesz uratować telefon to musisz wrócić do poprzedniego romu i poczekać jak wyjdzie rom do twojego modelu telefonu,najszybcie nowe romy są wydawane dla stanów i kanady,my w europie musimy na to trochę dłużej poczekać.