Problemy z drukowaniem

Witam od razu piszę ze to niechodzi o moj komputer , mam problem z wydrukowaniem dokumentu w urzadzeniu wielofunkcyjnym HP Photosmart C4280 , jak chcę cos wydrukowac to pojawia sie takie cos :

da63e737b9b4cf1bm.jpg

co dziwne kopiowac i skanowac moge …

Sprawdź połączenie drukarki z kompem i jej zasilanie. Przeinstaluj stery od niej jeszcze.

stery 3 razy przeinstalowalem i nic , polaczenie drukarki z kompem ok jest chyba …zasilanie tez …

Sprawdź bufor drukarki:

start>>drukarki i faxy>>klikasz na aktualna drukarkę i sprawdzasz czy nie ma w kolejce innych plików do druku, jeśli są to je wywal.

W tej sytuacji wyczyszczenie bufora wydruku powinno pomóc.

Przeczytaj :arrow: viewtopic.php?f=7&t=247346

byly jakies 2 drukowania anulowalem , chcialem cos wydrukowac i dalej ten sam blad , a moze to byc sprawa ze stery sa stare te z plyty ??

DIILgang , przeczyść bufor wydruku wg. opisu z odnośnika, który podałem.

Można również tego dokonać poprzez:

Start -> Uruchom -> services.msc

PPM na usłudze bufor wydruku -> Zatrzymaj

Po zatrzymaniu usługi ponownie PPM na usłudze i tym razem wybierz Uruchom.

robilem zgodnie z instrukcjami i dalej to samo … :confused:

Miałem te same problemy pomaga tylko całkowite odistalowanie urządzenia i sterowników i ponowne zainstalowanie urządzenia. To niestety trochę trwa! :smiley: .

Ja zawsze spokojnie wole drukować w kilku częściach niż narażać się na kolejne od- i reistalowanie sprzętu.

calowite odinstalowanie czyli ?? z dodaj/usun programy wywalilem wszystko co bylo z HP

To za mało musisz ściągnąć specjalną aplikację do całkowitego usunięcia urządzenia i sterowników z systemu! !!

To jest konieczne

specjalna aplikacje … czyli ??

Wejdź na stronę HP i tam będzie aplikacja o dziwnej nazwie bodajże “urządzenie do całkowitego usuniecia urządzenia HP z komputera”

http://welcome.hp.com/country/pl/pl/sup … ay=drivers

nic takiego tu nie widze…

Masz racje jeszcze nie zrobili tego dla tego urządzenia też sprawdzałem ściągnąć jakiegoś huntera do usuwania

HP już tak ma niestety

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … ct=1828112

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … 281&dlc=en

Pobierz np Smarty Uninstaler pro. Usunie wszystko całkowicie.

Ewentualnie ręcznie po odinstalowaniu sterów wejdz do rejestru w gałęzi LOCAL_MACHINE\Software znajdź pozostałości po HP i wywal.

Proponuje jednak program bo sam automatycznie wszystko wyrzuca.

Ewentualnie po deinstalacji urzyj CCleanera on chyba też czyści pozostałości po programach (ale z ty to ostrożnie działaj).

Miałem tak kilka razy (HP PSC 1410) Nic nie robiłem odłączałem drukarkę z prądu po jakimś czasie podłączałem i działała.

DIILgang , jeśli odinstalowane już są wszystkie programy dotyczące HP, to zainstaluj CCleaner i przeczyść rejestr, usuń drukarkę (Panel Sterowania->Drukarki i inny sprzęt->Drukarki i faksy->Usuń drukarkę), jeśli jest jeszcze w Panelu Sterowania i zainstaluj ponownie. Nie podłączaj sprzętu dopóki instalator o to nie poprosi.