Problemy z działaniem internetu, fałszywy flashplayer


(Adi 90) #1

Witam, problem mój dotyczy działania internetu. Początkowo nie mogłem wejść na strony typu: youtube, google, czy jakąkolwiek inną wyszukiwarkę (nod32 wszystko blokował bo chciało mnie łączyć z jakimś ip z Kanady...). Potem nawet na żadną stronę. Często wyskakiwał komunikat o nieaktualnej wersji flashplayera, ale zauważyłem, że jest to podejrzane i nod wszystko blokował, więc nic nie instalowałem. Z problemem tym poradził sobie dopiero ComboFix i skanowanie NOD'em, ale w wersji online w trybie awaryjnym (pousuwało jakieś trojany). Aczkolwiek teraz dalej mam problemy z ładowaniem stron i myślę, że mogłem nie usunąć wszystkiego - także wrzucam logi i proszę o ewentualną pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

 

http://wklej.to/Ws7tO

http://wklej.to/AW6yt


(1niez) #2

Pobierz program Malwarebytes Anti-Malware. Zainstaluj program. Nie włączaj wersji próbnej. Po uruchomieniu programu wykonaj aktualizację programu. Włącz pełne skanowanie i usuń to co znajdzie. Następnie pobierz CCleaner i zainstaluj. Usuń wszystkie Flash Playery zainstalowane. Uruchom CCleaner. Zaznacz w liście Internet Explorer : Tymczasowe pliki internetowe, Cookies, Pliki index.dat. A następnie w liście system zaznacz pliki tymczasowe i następnie naciśnij przycisk “Uruchom Cleaner”. Potem przejdź do zakładki rejestr. Zaznacz wszystko i uruchom skanowanie i potem usuń to co znajdzie. Pobierz prawdziwego Flash Playera. Na koniec napisz co i jak.


(Adi 90) #3

Mbam nic nie wykrywał już wcześniej jak miałem te trojany, CCleanerem czyszcze regularnie. Flashplayera mam nie oszukanego bo pierwsze co zrobiłem mimo, że nie nie instalowałem żadnych flashow, to właśnie odinstalowałem flasha, wyczyściłem wszystko po nim i zainstalowałem raz jeszcze ze strony adobe. Mimo to dalej mam problemy z ładowaniem głównie youtube’a, ale inne strony też się ładują dużo wolniej. Dlatego też wrzuciłem logi bo może jakieś podejrzane wpisy zostały?


(Atis) #4

Fałszywy Flash Player najczęściej oznacza infekcję routera:

http://forum.dobreprogramy.pl/nie-działa-facebook-i-youtube-t474208/?p=3034693