Problemy z dzwiękiem

(BoMbelaZ^) #1

witam,

proszę o pomoc w pewnej sprawie. Miałem przeinstalowany system, i teraz nie mam żadnych dzwięków w komputerze. Nie można także rozmawiać poprzez Skypa. Pojawia sie komunikat: “nie ma dostępnych urządzen nagrywających dla skype”.

Nie mogę odtwarzać takze w Windows Media Player. pojawia sie komunikat: "Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo."

czy ktoś wie co mam zrobić? Proszę o pomoc.

dziękuję z góry za zainteresowanie!

pozdrawiam

(Puzoneq) #2

jeżeli masz XP to zainstaluj sobie sterowniki do karty

dzwiękowej i tyle :stuck_out_tongue:

(BoMbelaZ^) #3

a jak sprawdzić jaką mam kartę? Jestem laikiem komputerowym, teraz akurat korzystam z profilu mojego brata! Jego nie ma, nie ma mi kto pomóc! I jeszcze jakbyś mógł napisać skąd pobrać sterowniki

dzięki

(lysysz) #4

Ten program pomoże ci zainstalować stery ze strony producenta.

(BoMbelaZ^) #5

dzięki wielkie

mamnadzieję ze dam radę!

tymczasem pozdrawiam,

(Adarek) #6

Mój komputer >>>Właściwośći >>> sprzęt>>>Menadżer urządzeń>>> Kontrolery dzwięku i gier.Tu sprawdzasz czy ci karta działa i możesz dodąć /wyszukać sterownik. ( Pewnie trzeba zainstalować z płyty CD .Tam gdzie są sterowniki od płyty głównej}

Jeszcze można >>>Panel sterowania>>> dodaj srzęt>>> tu system wyszuka kartę, ,ale trzeba wiedzieć jaką .

Radzę poczekać na brata bo samemu możesz mu namieszać i dopiero będzie :mrgreen:

:slight_smile: