Problemy z flashgetem

Nie wiem co jest mam wersje 1.80 i jak coś ściągam np. teraz Office’a 2007 Trial ściągało ale nie ma… Nawet w historii pobierania nie ma… Co się dzieje?

szakal175 ma pasku narzędzi masz ikonę prowadzącą do folderu ściągnięte - tak trudno pogrzebać chwilę w opcjach, o odpaleniu helpa nie wspomnę…

Monczkin nie rób ze mnie idioty… Gdyby było to takie proste to bym się nie odzywał… Prawda ?

szakal175 nie robię z nikogo, jak to ładnie określiłeś, idioty.

Używałem Flasgeta i z tego co pamiętam, to na pasku narzędziowym jest skrót do folderu ściągnięte. Oprócz tego, w oknie po lewej stronie, masz menu ściągnięte - Flashget po ściągnięciu pliku, tworzy tam odnośnik do pliku. Jeżeli go tam nie ma, to zapewne jest na dysku C: (systemowym, chyba, że wskazałeś inny) w folderze (bodajże) “download” i tam powinien być.

Jeżeli go i tam nie ma, to odpalasz wyszukiwarkę na kompie i wklepujesz szukaną frazę. Jeżeli w dalszym ciągu go nie ma, to znaczy, ze coś poknociłeś w czasie ściągania…

Monczkin tak ale ta wersja 1.80 ma jakieś kaprysy… DLa mnei przesadzili już z tym bittorentem wróciłem do 1.73 :slight_smile: