Problemy Z Gadu-Gadu 7.6 i procesem gg.exe

(Dimatheus) #1

Witajcie! !!

Powiedzmy, że opisany problem traktuję bardziej w strefie informacyjnej niż w szukaniu konkretnego rozwiązania - choć jeśli takie się znajdzie, to oczywiście będę bardzo happy!! :smiley:

Czasem, po normalnym wyłączeniu GG komp zaczynał mi strasznia zwalniać. Co się okazało?? Że proces gg.exe (czyli wykonawczy proces Gadu-Gadu) zamiast zapisać ustawienia i się wyłączyć, pozostawał aktywny. Mało tego - nagle stawał się bardzo procesożerny i - na podstawie menagera zadań - pożerał od 75 - 95% mocy obliczeniowej procesora - a mam Intel Celeron'a 1,7 GHz. Totalny Meksyk!! :o Problem można usunąć poprzez wyłączenie procesu przez menagera zadań, choć dwa razy się zdarzyło, że system nie godził się na takie zaranie... :frowning:

I stąd moje pytanie: Czy Wam zdarza się czasem podobna sytuacja?? Czy znaleźliście na nią jakieś inne rozwiązanie??

Czekam na kontakt!! :wink:

Z pozdrowieniami

Dimatheus

(aju) #2

Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyła.

W zasadzie pierwsza sprawa jaką powinieneś wykonać to dokładna reinstalacja gg wraz z usunięciem folderów i kont użytkownika gg i czyszczeniem rejestru.

Nie masz syfu na kompie?

(Dimatheus) #3

Hey, Hey! !!

Wiesz! !!

A jeśli chodzi o brudy na kompie... Cóż - jest dobrze zabezpieczony, a i logi z HiJack This'a oraz Sillentrunner'a nie wykazują żadnych anomalii... Nie wiem czym może być to spowodowane...

Może to kolejny błąd Matrix'a?? :stuck_out_tongue:

Dimatheus

(michalj82) #4

Zainstaluj sobie wersję 6.1

(Ferdek31) #5

ale to chyba nie jest regulą bo uzywam go u siebie i nic takiego nie zauwazyłem, moze w ukladzie z inna jakąś aplikacja to powstaje, dobrze by było zainstalować na "czysty" system i zobaczyć. Ja u siebie uaktualniałem z wcześniejszej wersji i wszystko jest ok. Nawet przeciwnie tamta wersja robila mi "numery".