Problemy z GameGuard na Viście

Witam mam problem z odpaleniem Mu Online / Grand Chase na Windows Vista sp1 (robione są updaty). Problem polega na tym kiedy włącza się program Game Guard który się odpala przed uruchomieniem ww gier powoduje albo niebieski ekran albo wyskakuje błąd i następnie system traci możliwość do wszystkiego internet przestaje działać wszystkie usługi są zatrzymywane, oprawa graficzna okien itd. znika, większość programów które dotychczas były uruchomione zawieszają się i system proponuje ich zamkniecie, do tego dochodzi brak możliwości jakiegokolwiek prawidłowego wyłączenia restarta laptopa ponieważ polecenia zamknij i uruchom ponownie powodują wylogowanie się użytkownika. Jedynie co mogę zrobić to przytrzymać przycisk zasilania i odczekać 5 sekund a następnie uruchomić go.

Przeglądając zdarzenia znalazłem to “Usługa nProtect GameGuard Service jest oznaczona jako usługa interakcyjna. System jest jednak skonfigurowany tak, aby nie zezwalać na usługi interakcyjne, dlatego ta usługa może nie działać właściwie.” jakieś kilka miesiecy temu wszystko działało poprawnie.

Co może być przyczyna tego problemu?

Pozdro

Dodane 22.03.2009 (N) 22:23

bump