Problemy z gg na viście

mam taki problem ze jak sie loguje i potem restartuje kompa to wywala mojego użytkownika i musze na nowo sie rejestrowac/wprowadzac swój numer gg. co poradzicie ludzie!! POMOCY!!

Witam wszystkie błędy gg na windows vista powodowane są tym że nie ma tego programu napisanego jeszcze pod ten system.

Jedyne co polecam to tlena np.

Tu masz przykładowe błędy jakie powoduje niekompatybilny program gg na windows vista.

http://www.aero-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=20

Jemu chyba nie chodziło o przykładowe błędy tylko jak rozwiązać ten :wink:

Widze że znalazłeś sposób na pozyskiwanie userów :slight_smile: tylko ja bym na twoim miejscu najpierw skupił się na tym żeby zapełnić forum bardziej wiedzą niż ludźmi…

Osobiście używałem przez pewną chwile gg na Vista i działało oki wersja tego GG to: 7.6.0 [build 1359]

Pozatym spróbuj uruchamiać je w trybie zgodności z XP no i prawami admina, może to pomożę.

A tak w ogóle to masz tą vista w wersji RTM ?

imodlatego dałem linka do przykładowych błędów, bo gg się na viście sypie i nie ma na to rady :!:

Raz chodzi ok , za chwile źle :slight_smile:

Do puki nie będzie gg pod viste, tak się będzie działo :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 13:15

to nic nie daje

a jaką masz wersje gg??

ja mam 6.1 i nie mam problemów

najnowszą dostępną na stronce :slight_smile:

Jak prawie każdy z nas :stuck_out_tongue:

Musze przetestować tą starą wersję , zobaczymy :smiley:

Ja używam wersji 7.6.0 (build 2165) i nie mam żadnych problemów. A gg mam praktycznie cały czas włączony.

ściągnałem program ze strony producenta

spróbuje z trybem zgodności… moze sie uda. jak sie cos okarze to sie odezwe. pzodro :slight_smile:

Gadu-Gadu 7.1 mi działa na Viscie. Beż zadnych trybów zgodności, bez prawa administratora. Moze nowsze wersje mają problemy.

najnowsza wersja GG nie jest stabilna pod Viste, instalujcie wersje build 2165

z moich ‘testow’ wynika ze w finalnej, polskiej viscie dziala wiekszosc wersji gg, bez wiekszych problemow, jedyne do czego mozna sie doczepic, to dolny pasek okna gg, gdzie napisany jest status i sloneczko narysowane - po zmianie statusu, sloneczka niejako nakladaja sie na siebie i kiczowato to wyglada ;p

jak narazie działa… dzieki :smiley:

JA jescze polecam np komunikator STEFAN :slight_smile: hehe nazwa moze glupia ale programik fajny :):slight_smile: znajdziecie go na http://www.interia.pl