Problemy z GG

  1. Jak zmienić godzinę w Gadu-Gadu? Kompletnie mi wariuje, raz pokazuje godzinę wcześniej, raz później itd… Nie można dojść do ładu. To coś u mnie, czy kłopot ze strony GG? Jak to naprawić?

  2. Każdy chyba pamięta wirusy w Gadu-Gadu. Dziwne linki, które dochodziły od znajomych. Po jednym z takich zaczęły się problemy. Otóż gdy mam uruchomione GG często bywa tak, że nagle wszystko staje w miejscu, nie mogę ruszyć myszką, nie mogę nic zrobić klawiaturą, wszystko zamiera, nic nie da się zrobić. Pozostaje reset komputera. Jak się z tym uporać? Jak wywalić tego wirusa z kompa, z GG? Po prostu, żeby się tak nie waliło.

Za wszystkie porady z góry dziękuję bardzo uprzejmie.

Ad. 1

Godzina jest z tego co wiem zsychronizowana z WinXp.

Ad. 2

Programem antywirusowym. Ad-Aware, Spybot itp.

Te przestoje kompa mogą być spowodowane przegrzewaniem sie jakiejs częsci kompa. Ja mialem tak jak grzała mi się karta graficzna bo zatarł sie wiatrak. Wyczyścilem viatrak. Dodałem wazeliny :mrgreen: i chodzi wsjo ok.

I nie otwieraj linków które otrzymujesz !!

godzina jest z systemu a nie z gg…na dwa to poprostu zrób sonbie loga HJT i sprawdź go, jeśli log będzie oki to spróbować możesz tu zadziałać everestem lub aidą, bo może faktycznie to coś ze strony hardware. Daj znac co zrobiłes i jakie sa rezultaty

Dajcie już spokój z tą godziną w GG!

To jest błąd programu. Tyle już było wątków o tym na forum!

Trzeba poczekać aż admini albo twórcy GG coś na to poradzą bo jak do tej pory milczą a userzy narzekają na to od jakiegoś czasu.

A tak tegez… to mi się wydaje, że ten problem wystąpił w momencie zmiany czasu z zimowego na letni… Kojarzycie ten fakt?

Kojarzymy. Ale nie rozumię po co komu godzina na gg ?? :slight_smile:

Nie lepiej skierować wzrok na prawy dolny róg monitora ??

Może chodzi po prostu o to że potem w archiwach warto czegoś poszukać a zupełnie godziny a w okolicach północy dni się nie zgadzają.

I inna sprawa: podczas rozmowy kiepsko to wygląda jak czas się zupełnie inny pokazuje niż powinien - kopiuje się do kogos fragment rozmowy z godzinnym wyprzedzeniem