Problemy z gg :(

Nie wiem może wy też tak macie albo mieliście. Od wczoraj kiedy tylko włączyłam gg to pojawia się to okienko ale jaest całe pomarańczowe i nie pojawia się lista i nic. Ostatnio instalowałam sobie taki programik i on się wepchnął na tą ikonę co było gg w pasku zadań. Nie wiem może to o to chodzi. Włączałam z ikony na pulpicie i się właśnie robi to co opisywałam. U was też tak jest?

Moze pomoze reinstalka GG?

Jaki programik instalowałeś.

Jak co to odinstaluj gg, usuń folder C:\Documents and Settings\nazwa konta\Gadu-Gadu przeczyść rejestr i zainstaluj program ponownie.

gorzej jak nie masz listy kontaktów wyeksportowanej na serwer to wtedy nie usuwaj…

albo jeśli nie pamietasz hasła…

skpoiuj ten folder i usuń wszystko co masz z gg zwiazane (prócz tego folderu który wczesniej skopiowałeś) i usuń wszystko co z gg zwiazane zainstaluj ponownie i zobacz co sie bedzie działo

opcja 2

usuń wszystki pliki jakie zostały ci po tym programie który wczesniej zianstalowałeś…

nata5555 :slight_smile: czesc

mam pytanie poradziłas sobie z tym problemem z gg o ktorym piszesz, chodzi o to ze wszystko jest pomaranczowe, brak numerow.RATUNKU! !!

Jola

A zrobiłaś to co proponowali koledzy ?

a jaka macie wersje gg jesli 7.0 ??

JA na ten problem mam inne rozwiazanie wchodzisz C:\Documents and Settings\nazwa konta\Gadu-Gadu i usuwasz smb a potem reinstalka gg i juz po wszystkim ja tak zawsze robie