Problemy z grafika

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć co to może być ze jak włączam obojętnie jaka gierkę to komp albo mi się wiesza albo resetuje albo wyłącza monitor ( i wyskakuje coś takiego jak SAMO-DIAGNOZA) ?? Nie wiem co może być tego przyczyna. Może ktoś z was wie ??

Edit:

Ramy nie są firmowe i mam ich 512mb ( 2x 256) … karta jak wiadomo pod AGPx8… nie wiem czy to przez płytę główą , grafikę czy procesor mi się tak dzieje.

A zasilacz Chieftec 420W HPC-420-302-DF dwa wentylatory ATX PFC… ATX 2.0 czy jakoś tak.

PS.

Proszę confingu nie porównywać do innych moich, bo jest to u kumpeli problem.

Miałem kiedyś podobny problem i był on spowodowany przez niewłaściwe sterowniki karty graficznej. Spróbuj zainstalować nowsze bądź też starsze (takie też czasem pomagają). Jak to nie pomoże, to będziemy dalej myśleć.

Hehe… Juz to robiłem i na nowych to się komp porusza jak pokaz slajdów … mam teraz jedne sterowniki na których pracuje stabilnie ale tez czasem się wyłączy sam… chociaż po niektórych stronach nie mogę chodzić to wtedy tez wiecha… A może to być spowodowane konfliktem sprzętowym ??

a porządnie odinstalowałeś stare sterowniki ?

Tak…

Najpierw format potem instalka i tak ciągle… a może to być ze płyta główna “kłóci się” z grafika albo procesorem ?? :-o (…)bo na słabszej karcie podobno normalnie chodził to dałem kompa znajomemu i wsadził jakiś starszy model i jakoś to podobno chodziło ale jak pożyczyłem od kumpla radka 9550pro i się nawet nie uruchomił.