Problemy z grami! komp sie resetuje:(

(Adas 15) #1

yo mam powazny problem sformatowalem kompa zrobilem partycje dysku itd zainstaluje jakas gierke na fife06 i bia eib pogram kilka minut i mi sie komputer resetuje :(( co mam zrobic?? moj sprzet : athlon 64 3200+box radeon 9600pro 512 ram 160 gb dysk plyta glowna asusa ale nie pamietam jaki

(Koks497) #2

napisz jeszcze raz bo nierozumiem o co ci chodzi ;/

(Adas 15) #3

no komputer mi sie sam reseutuje podczas grania w ajkies gry a i jakims cudem komputer pokazuje ze mam dwie karty graficzne

(M Kupczynas) #4

PPM na “Mój Komputer” > Właściwości > Zaawansowane > Uruchamianie i Odzyskiwanie > Ustawienia > Awaria Systemu > Odznacz:Automatycznie uruchom Ponownie > Spisz kod błędu oraz plik jak będzie podany > wklep to w google i masz przyczynę :wink:

czy ta druga karta ma dopisek na końcu Secondary :?: jak tak to jest wszystko dobrze. :wink:

(Adas 15) #5

no fajnie ale mi zaden blad nie wyskakuje tylko po prostu sam sie resetuje

(M a x) #6

tylko na tej jednej grze czy sam od siebie sie restartuje

(Adas 15) #7

sam na wszystkich grach fifie bia

(Devil May Cry3) #8

trzy możliwe przyczyny:

zasilacz ci nawala

masz złośliwego wirusa typu pinom naprzykład

konflikt sprzętowy-jeżeli w niedawnym czasie jakiś laik grzebał ci w kompie to masz już logiczną odpowiedz :?

(Adas 15) #9

nie zgadniecie co bylo przyczyna bo wlasnie brat mi zrobil. Na karcie graficznej bylo chyba tona kurzu i w ogole na plycie glowne itd zainstalowalem tez inne stery od karty juz jest git