Problemy z grami! komp sie resetuje:(

yo mam powazny problem sformatowalem kompa zrobilem partycje dysku itd zainstaluje jakas gierke na fife06 i bia eib pogram kilka minut i mi sie komputer resetuje :(( co mam zrobic?? moj sprzet : athlon 64 3200+box radeon 9600pro 512 ram 160 gb dysk plyta glowna asusa ale nie pamietam jaki

napisz jeszcze raz bo nierozumiem o co ci chodzi ;/

no komputer mi sie sam reseutuje podczas grania w ajkies gry a i jakims cudem komputer pokazuje ze mam dwie karty graficzne

PPM na “Mój Komputer” > Właściwości > Zaawansowane > Uruchamianie i Odzyskiwanie > Ustawienia > Awaria Systemu > Odznacz:Automatycznie uruchom Ponownie > Spisz kod błędu oraz plik jak będzie podany > wklep to w google i masz przyczynę :wink:

czy ta druga karta ma dopisek na końcu Secondary :?: jak tak to jest wszystko dobrze. :wink:

no fajnie ale mi zaden blad nie wyskakuje tylko po prostu sam sie resetuje

tylko na tej jednej grze czy sam od siebie sie restartuje

sam na wszystkich grach fifie bia

trzy możliwe przyczyny:

zasilacz ci nawala

masz złośliwego wirusa typu pinom naprzykład

konflikt sprzętowy-jeżeli w niedawnym czasie jakiś laik grzebał ci w kompie to masz już logiczną odpowiedz :?

nie zgadniecie co bylo przyczyna bo wlasnie brat mi zrobil. Na karcie graficznej bylo chyba tona kurzu i w ogole na plycie glowne itd zainstalowalem tez inne stery od karty juz jest git