Problemy z instalacją Kaspersky

Ściągnołem sobie Kaspersky I 6 Ze trony producenta lecz nie moge tego zaintalować. Sytem windows pokazuje ostrzerzenie o treści “nNie Moża otorzyć pakietu intalacyjnego”

Ściagnij jescze, raz ściagłęs zle…

Najprawdopodobniej pakiet nie został w pełni ściągnięty…

Możesz Kasperskyiego znaleźć również na łamach Vortalu. Kaspersky Internet Security 6.0.0.300 PL oraz Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.300 PL. Sprawdź jaki rozmiar ma Instalka, jak taki sam jak na vortalu to napisz.

Proponuję ściągnąć plik instalacyjny za pomocą jakiegoś programu wspomagającego pobieranie plików np, get right dostępny na vortalu … wtedy będziesz miał pewność że plik zostanie pobrany do końca

Gdy próbuje ściągnąć go z vortalu dobreprogramy.pl firefoxem jak również operą pojawia się otrzeżenie “550 /pub/trial/ki6.0.0.300pl.msi: No such or file directory”

Czyli na chwilę obecną coś z serverami kaspra jest nie tak, spróbuj może jeszcze ie ściągnąć albo przez operę :?

jak również operą

chyba z serwerami vortalu jak już cos…

Złączono Posta : 21.07.2006 (Pią) 9:41

  • tak sie cytuje sorki…

co ty piszesz, na serverze vortalu nie ma kasperskiego, jest link który przenosi cię na server kaspra,

Kasper pobrany z serwera kasperskiego nie chce sie zainstaloać a z vortalu nie chce sie w ogole pobrac…

a pobrałeś plik jeszcze raz ? :?

najlepiej jest zakupić takjiego Kaspierskiego od ich firmy, wtedy nie będzie takich kopotów. Koszty nie są takie drogie, na napewnoi się każdemu przydadza. Obecnie jeste4m także w posiadaniu Kasperskiego inie moge sobie narzekać na niego. Bardzpo ładnie mi usuwa nawet konie trojańskie, w czym jestem zaskoczony, ale tym lepiej.

Także uwazam, że zakup oryginalnego kaspierskiego przez ich witynę internetowa to całkiem dobry pomysł, aj już to zrobiłem, otrzymałem, więc jak mówię wszystko jest ok.

Wystarczy ściągnąć od nich wersję próbną kasperskiego, a potem zamówić pełny pakiet jaki się tylo podoba.

Jest wraz z licencją, także głowa spokojna, że to może być nielegalny program.

Zakup takiego oprogramowania to zależy jakiego kasperskiego chcesz użyć, bo są różne, ale to zalecam wejście na ich stronę internetową i rozejrzeć się na tym.

Ponoć dobre porgramy walczą z piratami, więc jak to jest w końcu

Do aero: tak pobrałem plik nie jeden raz!

Ale ja narazie ne chcem go kupować, chcem go przetestować…

Ale czy za pomocą:

:roll: :roll: :roll:

Jedynie przez przeglądarki

a zauwaz, że ściągasz przeglądarką np IE plik o wielkości np 8 MB a ściągnie tylko np 4 MB i wyskoczy, że plik pomyslnie ściągnięto. Dlatego trzeba używać menadżera do pobierania np

darmowy Fresh Download

http://www.freshdevices.com

Wtedy masz pewność, że wszystko ściągnęło

Dzięki forumowicze kaspersky działa, ale nadal nie wiem dlaczego nie chiało pobrać go z dobreprogramy.pl