Problemy z instalacją routera NETGEAR

Witajcie. Mam problem z instalacją routera “NETGEAR `s 54Mbps Wireless ADSL2 + Modem Router”. Wszystko tutaj dokładnie przedstawię… I liczę na pomoc. ;]

Tak wygląda ten router:

imgaspxgq2.th.jpg

Kupiłem go po to, aby wysyłał sygnał WiFi przez co mógłbym w swoim PSP uzywam internetu. :wink:

A oto co robię i kiedy występuje błąd:

  1. Wkładam plytę instalacyjną i pokazuje się główne okno instalatora.

55667057yw8.jpg

Klikam oczywiście na “Zainstaluj”.

  1. Pojawia się pierwsze okno instalatora:

96113379sn4.jpg

Klikam “Dalej”.

  1. Drugie okno:

24898050ot6.jpg

Klikam: “Dalej”.

  1. Trzecie okno:

44184892bm8.jpg

Wybieram: “Jedno”.

  1. Czwarte okno:

10417455bb1.jpg

Klikam: “Dalej”.

  1. Piąte okno:

68788686dh2.jpg

Jedna końcówka kabla telefonicznego jest już podłączona, więc tą przy komputerze odłączam od modemu Neostrady i podłączam do routera tak jak na obrazku na screenie.

  1. Szóste okno:

56022296qf4.jpg

Biorę żółty kabel który był w zestawie i jedną końcówkę podłączam do karty sieciowej a drugą do routera.

  1. Siódme okno:

20222669dl2.jpg

Podłączam kabel do kontaktu a drugą końcówkę do routera. Tak jak na obrazku, na screenie.

  1. ósme okno:

38714728ld5.jpg

Ikona “V” na routerze mruga i po chwili się wyłącza. Ikona “i” na routerze mruga na bursztynowo przez pół minuty około i zapala się na zielono. Ikona “4” na routerze pali się na zielono. Jednie ikona “wireless” obok “1” na routerze nie pali się.

Klikam: “Dalej”.

  1. Dziewiąte okno:

10yo0.jpg

Po kliknięciu “dalej” pokazuje się ekran postępu.

  1. Dziesiąte okno:

11wr6.jpg

Pokazuje się okno z komunikatem o dwóch kartach sieciowych. Wybieram tą co mam w komputerze i do której podpiąłem żółty kabel (router-komputer), czyli pierwszą - Karta Realtek (…) Klikam na nią.

  1. Jedenaste okno.

12qd1.jpg

Pokazuje się okno wyboru języka. Wybieram język angielski.

  1. Dwunaste okno.

13qp0.jpg

Pokazuje się okno ładowania.

  1. Trzynaste okno:

a>

Pokazuje się nowe okno, tym razem przeglądarka Internet Explorer. Tutaj powinna się kontynuować instalacja, lecz pojawia się błąd wczytywania strony…

Co robić dalej? Bo teraz nie wiem jak zainstalować ten router :-/

  1. Co dziwniejsze, gdy podłączę modem Neostrady do internetu, to pojawia się informacja o braku takiej strony… :expressionless:

15zb2.jpg

Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny…

wywal ten soft, podłącz router (poczekaj aż komputer “dostanie” ip z dhcp router-a otówrz przeglądarkę i wpisz

192.168.x.x (gdzie x.x to numery które podaje producent w instrukcji :P) zaloguj się na podany login i hasło - skonfiguruj adsl-a oraz wifi.

zapisz ustawienia, zresetuj router.

Nie pokazuje mi się okno logowania o którym piszesz.

zresetuj router, następnie podłącz go kablem RJ45 z “kompem” zaloguj się w sposób podany w instrukcji a następnie skonfigóruj router.

CzystyZysk , poczytaj kolego w regulaminie punkt odnośnie wielkości screenów wklejanych na forum. Proszę je zamienić na miniatury. Inaczej temat wyleci.