Problemy z instalacją usb 2,0

witam,

mam problem, z pozoru błachy ale sam sie męcze już 3 dzień i nic nie moge wymyślić…do rzeczy, mam drukarke hp 1020, sciagnalem nowe sterowniki zainstalowałem i na koncu instalacji pisze mi ze urzadzenie nie zaistalowano poprawnie i problemem moze byc brak jakiegos wpisu do pliku inf, u mnie natomiast w menadzerze przy portach usb jest wykrzyknik i wydaje mis ie ze brakuje sterownikow do hi-speed przy usb,skąd coś takiego sciągnąć żeby to zaczęło w końcu działać,z góry dziękuje za pomoc

jak masz SP2 to spróbuj prawo klik na menadźerze i aktualizuj sterownik

Brak informacji jaki masz system.

Jaki kontroler USB zintegrowany na płycie czy PCI wersja 1.1 czy 2.0.

Wyjmij wszystkie wtyczki z portów USB kompa.

Odinstaluj oprgramowanie i stery drukarki - użyj deinstalatora HP,restart kompa.

Wchodzisz do menadzera urządzeń i kontrolery uniwersalnej magistarli szeregowej i odinstaluj/usuń wszystko co USB - ma być pusto ,restart kompa i system zainstaluje ponownie USB,jak masz XP z SP2 i USB w wersji 2.0 to nie ma potrzeby instalować dodatkowych sterowników do USB 2.0, w innym wypadku do USB 2.0 stery masz na płytach CD do płyty głównej lub kontrolera PCI.restart kompa,sprawdź teraz menadzer czy wszystko gra z USB.

Wgraj stery do płyty głównej.

Sprawdź porty USB na innym urządzeniu czy działają poprawnie.

I teraz instaluj drukarkę USB.

mam sp2 i aktualiozacja nie działa,tak samo z tym wyzej zacytowanym postem…zrobilem dokladnie tak i nic,drukarka nie moze byc zaistalowana…ja sie poddałem

To albo coś źle robisz,albo porty USB uszkodzone,albo masz bałagan w systemie.

Weź kogoś kto kuma w czym rzecz i róbcie - wszystko pisze.

Sprawdź porty USB na innym urządzeniu czy działają.

Wymień przewód USB od drukarki.

Sprawdź drukarkę na innym kompie może uszkodzona.

Zgraj dane i wgraj nowy system i zobacz.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048