Problemy z instalacjami gier

Pomimo 2 reinstalek systemu, nowego systemowego dysku twardego i nowego DVD, od dawna borykam się z problemem instalowania. Praktycznie żadnej z nowych gier nie mogę zainstalować - w którymś momencie jest albo CRC error albo jakiś inny błąd z odczytem danych.

Raz zaczęło być źle (po 2 miesiącach od postawienia systemu) - wywaliłem 1 dysk, postawiłem system na nowym. Potem dokupiłem drugie DVD (na ATA, pierwsze jest na SATA), tak na wszelki wypadek jeśli by się pierwszy zaczął psuć.

Na początku działało, po kilku dniach - znowu nie da się połowy. W sobotę instalowałem system, zainstalowałem jedną grę - dziś odpalam kompa, gra się nie chce odpalić, instaluję od nowa i CRC. Wziąłem na próbę inną grę - to samo.

Gry oczywiście oryginalne i nieporysowane.

Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc, bo sprawia mi to cholerne problemy, zwłaszcza przy pracy :/.

szczerze powiem że pierwszy raz widze problem CRC na orginałkach…zazwyczaj pojawia sie on przy spakowanych piratach…

Spróbuj z najnowszym directem i sterownikami

jeśli nie pomorze zrzuć grę na dysk i z niego odpalaj setup.exe to może zadziałać