Problemy z instalatorem Windows


(Ptys) #1

:frowning: :frowning: :frowning: Mam taki problem dla mnie duży dla kogos niewielki :miałem zainstalowany program WINdvd po jakms czasie zachciało mi sie go odinstalowac bo skanczył mi sie okres darmowego urzytkowania urzyłem do tego programu SMARTY UINSTALLER2007 PRO ODINSTALOWAŁ PIEKnie ale w ukrytych plikach pozostało coś z win dvd i chcat to usunac nacisnołem 2x i od tego czasu co włacze kompa lub jest uruchomiony wyskakuje okienko instalatora z taka infformacja:funkcja której prubujesz uzyc znajduje sie w nie dostepnym zasobie systemowym.kliknik przycisk ok by sprubować ponownie lub wprowac alternatywna śćieżkę do folderu zawierającego pakiet win dvd.msi w polu pniżej i tu jest jakies pole w którym jest jakas sciezka a jak wciskam ok to jagby sie chciało instalować awyskakuje info ze takie ściezki nie może odnaleśc . próbowałem z płytki zainstałowac win dvd ale to terz nie daje rezultatu instaluje sie do jakiegos czasu a potem info ze czegos brakuje POMOCY BŁAGAM :frowning: :frowning: :frowning:


(Chaker Osiedlowy) #2

Sprawdzałeś autostart? Zainstaluj CCleaner lub wejdź do Start -> Uruchom -> msconfig i sprawdź czy jakiś instalator się nie włącza przy starcie kompa.


(squeet) #3

maaxi2 - napisz osobny temat, nadaj mu odpowiedni tytuł, dokładnie opisz problem. Nie podczepiamy się pod inne wątki, bo robi się śmietnik. To samo dotyczy odkopywania tematów. Te strony powinny być pomocne:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy