Problemy z internetem i WLANem


(Great Sniper) #1

Witam, mam problemy z połączeniem się z moją siecią. Zarówno przez wifi jak i przez kabel. Na komóce mogę bez problemu się połączy natomiast z laptopa ta sieć nie chce się połaczyć a jak już to łąskawie zrobi to neta nie ma. Teraz pracuję u kolegi i u niego bez problemu się połączyłem z siecią. Dziwi mnie że moja sieć robi mi tylko problemy, ale skoro na komóce przez wifi mogłem się z nią połączyć bez przeszkód to nie wiem czy to wina routera i sieci czy mojego laptopa. Wrzucam tutaj logi z hijack i OTL. Przy okazji prosiłbym o sprawdzenie pod kątem zbędnych procesów bo mam lekko zmulonego lapka.

http://www.wklejto.pl/72548

http://www.wklejto.pl/72549

Pozdrawiam


(LonngerM) #2

Nie znam się na logach, ale ostatnio też miałem problem z moją siecią tzn: mój laptop bez problemu się łączył, inne trzy - nie. Poskutkowało u mnie reset i ponowne ustawienie routera. Wiem, że nie jest to najlepszy sposób, ale mnie pomógł.


(ADR1991) #3

Wcześniej łączył się bez problemu?


(Great Sniper) #4

Tak, jakś tydzień temu bez szwanku, dopiero ostatnio jak zresetuje kompa to nie chce mi się łączyć. Dlatego go długo długo nie restartuje ( tj laptopa ) żeby połączenie było.


(Monczkin) #5

Great Sniper , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978


(96jasio96) #6

Wpisz w Oknie _ Custrom Scan/Fixes a następnie kliknij RunFix _ :

:arrow: Daj Log Z Usuwania

:arrow: Wylecz pendrive lub karte pamięci Flash Disinfector