Problemy z internetem , nasłuchiwanie w Protokole Netstat -a

(Krisk89) #1

Witam serdecznie wszystkich.

Mam pewnien problem.Ponieważ od dłuższego czasu moja neostrada szwankuje,niestety nie mogę zmienić dostawcy bo nic innego do mnie nie dochodzi więc jestem zmuszony.Problem jest taki,że wyłącza mi neta,czasem 20 razy na dzień,czasem nie chce sie wcale włączyć a czasem chodzi 3 dni bez szwanku.Zadzwoniłem do Tp na linię i pani kazała mi wejśc w " cmd->neststat -a " i sprawdzić ile jest protokołów i jakie .Powiedziała też że protokołów TCP nie powinno być więcej niż 6 a UDP nie więcej niż cztery .Moje wynosiły po 14 .Pani powiedziała,że jest to za dużo i dlatego może wylączać ponieważ jest ich za dużo.Po boku piszę tekst " nasłuchiwano" zaniepokoiło mnie to . spytałem się jej co to jest , i swteirdziła ,że to wirusy , i pewnie dlatego one mi blokują połączenie.

Moje pytania to co oznacz to "nasłuchiwano" i czy to naprawdę wirusy? Mam Nod32 i FireWall Ashampo więc nie bardzo wierzę w to ,że mam jakieegoś wirusa.

Szukałem wszystkich informacji na internecie,wikipedia google itp ale nie mogę o tym nic znaleźć,tylko definicje są .

A może macie pomysł dlaczego wyłącza mi internet ? Bo Tp stwierdza ,że linia jest bardzo dobra i nie ma żądnych załamań .

Dziękuje i pozdrawiam .

(huber2t) #2

Podaj log z Combofix i hijackthis