Problemy z internetem w Dialogu


(Alienxxx Deusz) #1

Witam , mam problem z internetem w dialogu, a mianowicie strony otwierają się baaaardzo wolno. Mam internet Dialog DLS 2 MB. Sprawdzałem szybkość internetu na speedtest.net i wykazało tak:

Download: 412 kbps

Upload: 18 kbps

Ping: 1418 ms

[http]

Problem pojawił się wczorajszego wieczoru, trwa aż do dziś. Proszę o pomoc.


(zbyl) #2

Zadzwoń do telecentrum, podaj swój numer klienta i opowiedz o problemie w rozmowie z konsultantem. Sprawdza od ręki co sie dzieje. Kiedyś miałem problem i sprawę w ten sposób wyjaśniłem. Też mam DSL-a z Dialogu


(Szymszejdi) #3

Zajrzyj tu: viewforum.php?f=16

Przeczytaj jak, i wklej logi.


(cenart) #4

Dokładnie właśnie tak trzeba zrobić...Ja również mam łącze 2Mb z DIALOG...już dłuższy czas, tak w ogóle, jestem klientem tego dostawcy i powiem Ci, że złego słowa nie powiem. Internet chodzi aż miło...stabilnie. Jeśli miałem jakieś kłopoty to z własnej niewiedzy lub głupoty ale jak wspominał kolega, telecentrum załatwia sprawę od ręki on-line. U mnie raz posunęli się do tego, że przysłali na drugi dzień technika: po ich stronie testy były OK a u mnie nie. I wiesz co było??? Ano zapora windogrozy...coś się biedaczce pop....liło...chłopak sprawdził, machnął JETICO i po sprawie...Krótko mówiąc: sprawdż zaporę, antywira czyli skan, potem podaj logi Hijacka i SillentRunners.Niech to obejrzą forumowi spece. Znając DIALOG w czym innym trzeba szukać problemu.Nic to odkrywczego ale właśnie tak to jest z DIALOG-iem.

Pozdrawiam