Problemy z Karta Graficzną?

Od tygodnia mam nastepujący problem…

Gdy gram np. W Call Of Duty 2 na max detalach po 3 minutach komputer zaczyna poprostu piszczeć…? tak samo bylo przy Silkroadzie i Prince Of Persia WW. Gdy zmiejszylem detale komp juz nie piszczał… Mam GeForce 6600 a w te gry juz grałem na takich ustawieniach…?? co jest problemem?? A i tylko takie dodatek że komp sie czasami zacina… Może cos znajdziecie:

jak by pomogły to tutaj Logi HJT i SR:

Silent Runner:

Z góry Thx :mrgreen:

xerion7 A jakie masz temperatury?? Ja też mam GF6600 i wiem że ona lubi się grzać. Mi jak wchodzi temp na karcie powyżej 70 stopni wentylator wchodzi na wyższe obroty tak samo z prockiem.

W sumie to nawet nie pamietam jak sie sprawdzało temp… jak możesz to mi napisz…

A po 2 niewiem czy kom b piszczał od takiego czegoś… a na dodatek mam go juz rok i dopiero teraz mi takie cos sie pojawiło??

Pobierz Gmer’a.

Teraz czynności będziesz wykonywał w Gmerze więc uruchom go, poczekaj chwilkę, kliknij na zakładkę >>> w celu otworzenia pozostałych.

  • w zakładce Procesy kliknij Gmer awaryjny. Komputer się zrestartuje i zostanie samo okienko Gmer’a

  • w zakładce Procesy kliknij Pliki i usuń:

  • zrestartuj komputer przyciskiem na obudowie

  • po resecie utwórz Gmer’a i w zakładce CMD z zaznaczoną opcją REGEDIT.EXE wklej:

  • kliknij Uruchom i reset.

Użyj VundoFix + FixVundo + VirtumundoBeGone. Wszystkie narzędzia należy uruchomić będąc w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu wklej nowy log z HJT, Silenta plus z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Zrobiłem to w GM-erze… ale nie zbyt wiem co mam zrobić w tch trzech programach co na dole podałeś…

mam je oby trzy naraz włączyć czy jak?? Jest może do tego jakaś instrukcja??:PP nie che czegoś namieszać… :mrgreen:

Proszę, instrukcja do podanych przeze mnie programów:

http://unicorn.ksiezyc.pl/WWW/instrukcje/vundo.html

OK, zrobione…

Logi:

HJT

Silent Runner:

i ComboFix:

ehh chyba coś podziałało nie wyświetla się błąd z Avasta… ale neo sie włącza dość długo… chyba przerobie Neo na samodzielne połączenie (kiedys mi podawałęś str. z takim postem do tego) Thx za wszystko i sprawdz tylko czy napewno wszystko gra :mrgreen:

Teraz czynności będziesz wykonywał w Gmerze więc uruchom go, poczekaj chwilkę, kliknij na zakładkę >>> w celu otworzenia pozostałych.

  • w zakładce Procesy kliknij Gmer awaryjny. Komputer się zrestartuje i zostanie samo okienko Gmer’a

  • w zakładce Procesy kliknij Pliki i usuń:

  • zrestartuj komputer przyciskiem na obudowie

  • po resecie utwórz Gmer’a i w zakładce CMD z zaznaczoną opcją REGEDIT.EXE wklej:

  • kliknij Uruchom i reset.

Usuń wpis HJT jeśli będzie.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Zadanie Wykonane:)

Logi:

HJT:

SilentRunner:

ComboFix:

Gra ale neostrada coś sie nie włącza dobiero przez “opcje połączeń” w Panelu sterowania udało mi sie ja odpalić a atak to pisze ze nie ma składników systemowych? Co proponujesz mistrzu? :mrgreen:

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\pykwokdc.dll

Klikasz X czerwony i restart kompa.

Po wykonaniu możesz pokazać nowy log z Combo.

Proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Zrobione mistrzu…

LOGI COMOBOFIX:

Mam nadzieje że to koniec:)) :mrgreen:

Już jest Ok.

Drobna kosmetyka:

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie jest Ci potrzebne.

Proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Ok dzięki Mistrzu zaraz sie zajme tymi drobnostkami…

A jeszcze pytanie w:

Moj Komputer >>> C

Mam nowe 2 foldery (zrobiły sie same)

KillBox(to wiem od czego)

QooBox (ale to skąd?)

W “QooBox” mam dwa takie pliki:

Folder wewnątrz Quarantine a w nim

Registry Backup

Windos >>> System32>>> “.exe.vir” i “81.exe.vir”

Co to jest???Czy to od jakiegos używanego programu??

KillBox - folder w którym są przechowywane kopie plików, które zostały skasowane przez killboxa w razie skasowania jakiegoś poprawnego pliku.

QooBox - folder kwarantanny ComboFixa.

Oba foldery możesz spokojnie usunąć.