Problemy z klawiaturą (np. po wciśnięciu "D" system zaczyna się wylogowywć, nie działa czasami małe "c", inne przyciski otwierają losowe okna itp.)

Witam.

Jeśli piszę nie w tym dziale co trzeba to sory i proszę o przeniesienie.

Otóż mam mały lecz uciążliwy problem z klawiaturą. Ściślej mówiąc gdy naciskam np. klawisz “D” komputer zaczyna się wylogowywać czasami przycisk “c” małe przestaje działać natomiast z shiftem jest normalnie. Inne przyciski wyrzucają mnie do różnych ■■■■■ół związanych np. pokaz przez projektor itp. Wiecie może coś na ten temat ?

Przejrzyj w Panelu sterowania Opcje regionalne i językowe. Jeśli wszystko jest ok - spróbuj zmienić klawiaturę na próbę.

 

Czy korzystasz może z laptopa? Jeżeli tak - zerknij tutaj

 

@adam9870 W panelu sterownia wszystko jest w porządu. Podpiąłem inną klawiature w której wszystko działa normalnie. Lecz chciałbym korzystać z tej. Jakieś inne pomysły ?

Sorry za odgrzewanie kotleta.

 

Wygląda na to, że poszło jakieś zwarcie na klawiaturze, co powoduje takie, a nie inne zachowywanie się klawiszy. Spotkałem się z czymś takim niejednokrotnie, że po spaleniu zasilacza, padała klawiatura i zamiast powiedzmy pisania normalnego wyrazu, wstawiało same “*” lub “-”.

Możliwe, że klawiaturka została przez kogoś zalana, bądź poszedł jakiś dziwny skok napięcia.

Wymień klawiaturę i wszystko będzie git :).

 

Dzieki bardzo :slight_smile: