Problemy z kompem i netem, prosze o sprawdzenie loga

eh… po pewnym czasie od wlaczenia kompa wszystko dziala dobrze… ale po pewnym czasie myszka zaczyna sie ciac, jakby cos sie wczytywalo i zawiesza sie wszystko oprocz przegladarki. nie mozna wlaczyc nic… pasek zadan jest zawieszony (zegarek nie dziala i nie da sie nic kliknac itd). skanowalem avastem, mam wszystko poblokowane firewallem, skanowalem jakimis hitman pro 2 ktory ma w sobie pare skanerow… wykrylo i cos usunelo ale nadal jest tak samo. sorry ale teraz wlasnie sie znow zawiesilo i dam logi po resecie kompa. ok juz jestem… aha, czasem najpierw pada net… tzn nie mozna sie polaczyc z gadu-gadu, strony sie nie wczytuja tylko wyskakuje nie mozna ustanowic polaczenia itp. mam neostrade… oto moje logi:

hijack:

silent runners:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.BAT

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.BAT i restart kompa.

Po tym nowe logi :slight_smile:

ok, zrobione… nowe logi:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Proponuję zainstalować SP2 :slight_smile:

ok zrobione, zobacze czy sie nie bedzie wieszac… sprobuje sciagnac SP2 o ile nie bedzie zwiechy to sie uda.

Sprawdź jeszcze zasilacz i temperatury programem --> EVEREST Home Edition :slight_smile:

wiesza sie ciagle :confused: gdzie w everescie sa te temperatury?

Komputer -> czujnik -> po chwilce powinny się pokazać.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=88838

plyta glowna: 33 C

procesor: 54 C

Samsung SP0612N: 33 C

Troszeczkę za duża.

Ale proszę podać:

  • dokładną konfigurację sprzętową komputera

  • podczas jakiej czynności wykonywałeś pomiar temperatur?

  • ewentualnie możesz sprawdzić temperatury w BIOS’ie.

===::> Kris90

Proszę edytować własne posty

i wprowadzić do nich polskie znaki.