Problemy z konfiguracją Brother DCP-375CW

Witam i z góry przepraszam jeżeli nie ten dział, ale nie znalazłem nic bardziej odpowiedniego. Jestem nowy na forum. Zakupiłem urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-375CW, działa fajnie, ale mam problem z jego ustawieniami. W instrukcji obsługi nic na ten temat nie ma. Chodzi o to że nie wiem jak ustawić skaner żeby skanował w mniejszej rozdzielczości i na czarno-biało. Jest to dla mnie bardzo ważne bo muszę wysyłać raporty do firmy, a tam wkurzają się że skanuje w dużej rozdzielczości i zajmują dużo miejsca na dysku. Nie wiem też jak drukować fotografie. Jeżeli jest jakiś użytkownik takiego urządzenia bardzo proszę o poradę albo wskazówki gdzie tego szukać. Z góry dziękuję.

W menu START razem ze sterownikami instaluje się Brother ControlCenter3. Program ten pozwala zmienić ustawienia skanera.

Niestety w moim przypadku w tym programie mozna tylko ustawić rodzaj skanowania np. do pliku do E-mail. Chyba że nie wiem jak wejść w inne opcje.

Po prawej stronie na górze klikasz “Konfiguracja” i masz:

schowek01si.th.jpg

Tam w każdej z wybranych opcji znajdziesz 2 zakładki - skanowanie przez komputer lub bezpośrednio przyciskiem urządzenia.

Teraz zakumałem, wielkie dzięki!

Nie tan dział, przenoszę, poza tym, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif