Problemy z mikrofonem

Witam ! Kupiłem sobię mikrofon i go podpiołem. Mikrofon nagrywa bardzo cicho, i nie wiem dla czego :confused: Prosze o pomoc

panel ster - dzwieki - wejdz w panel i podgłosnij go

jest na FULLA i dalej tak słabo słychać :confused:

Jakim programem nagrywasz? Może tam masz regulacje poziomu nagrywania lub wybór źródła sygnału wejściowego?

na AV Rak czy coś takiego lub na Rejestratorze dźwięku.

Spróbuj tego :

Rejestrator dźwięku>>Edycja>>Właściwości audio

:wink:

a w głosnosci nagrywania podglosiles na max? i jaki ten mikrofon ? czy to jest komputerowy czy taki estradowy ?

weź wejdz do tych ustawień głośności weź na Opcje>>sterowniki zaawansowane(albo coś podobnego)i ci sie pojawi pod mikrofonem taki przycisk zaawansowane wkliknij na niego i zaznacz tam opcje MIC bost(albo podobne ja mam Mic 20db) i kliknij żeby sie fajeczka zrobiła :stuck_out_tongue:

Tyle teraz będzie nagrywał głośniej :smiley:

tylko nie mam zaznaczonych tych sterowników zaawansowanych :confused:

No to zaznacz :x :? i ci sie pojawi :smiley:

tzn. tam to jest tylko nie jest aktywne :slight_smile: :stuck_out_tongue: i nie ma jak :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 13.11.2005 (Nie) 9:51

musze mieć jakiś stery czy co ??

A jaką masz płyte dźwiękową możesz spróbować zainstalować nowsze stery…ale niewiem… może w panelu wejdź do niego i weź w opcje—>właściwośći—>nagrywanie—> i powinieneś mieć coś takiego jak MIC MICROPHONE coś takiego 8) i to powinno być odfajkowane tzn zaznaczone weź na ok—>podgłoś mikrofon i odfajkuj że go używasz do nagrywania… ale moim zdaniem powinieneś jednak spróbować zainstalować nowsze stery…jak masz AC 97 to radze zainstalować stery VINYL DECK tyle…:slight_smile: pozdro…