Problemy z myszka

Zdarza sie coraz czesciej,ze po wlaczeniu systemu brak reakcji na klikniecia myszka.Oczywiscie strzalka moge poruszac sie po ekranie ale klikniecia zarowno myszka jak i toch padem nie daja nic.Wtedy wylaczam laptopa wlaczam z powrotem i wszystko jest ok.W takich sytuacjach zauwazylem,ze zegar procesora pokazuje nawet 80-90 procent wydajnosci.A nic nie jest pootwierane i do tego nie moge niczego wlaczyc bo mysz nie dziala jak nalezy.Rozumiem,ze nie jest to normalne ale brak mi wiedzy by zidentyfikowac problem.Nie dzieje sie to kazdego dnia ale dwa razy w tygodniu taki “psikus” ma miejsce.

Dziekuje za Wasze wskazowki.

możliwa jest infekcja lub uruchamiają się różne aplikacje w tle. Możliwe jest też że masz zaśmiecony system. Najlepiej daj log z OTL i podaj specyfikacje komputera.

Byloby fajnie gdybym umial ten log podac a ja nie mam o tym zielonego pojecia.

Komputer to Dell XPS M1530,procesor Dual Core 2,16 GHz,Ram 3 GHz,karta nVidia 8600 GT,pamiec graf.512 Mb,system Vista 32 Home Premium.

a jaki antywirus używasz? przeskanuj najlepiej malwarebytes antimalware jeżeli to infekcja to MBAM jest prostym sposobem pozbycia się większości.

Odpisalem w poscie na temat aktualizacji.Ale powtorze.Mam Kasperski 2010 i wlasnie Malwarebytes Anti Malware.Przed chwila robilem skan i nic nie znalazlem.Kasperki najczesciej podaje komunikaty o zagrozeniu keyloggerem PDM.Jak wyczytalem,to falszywe alarmy.Zastanawiam sie czy nie uruchomic przywracania systemu.Bo wracajac do tych aktualizacji to mam ich na liscie juz 17.Ale wylaczylem automatyczne pobieranie.Natomiast ikone Windows Update mam caly czas w dolnym pasku i do pobrania jest wciaz ta sama o sygnaturze KB 979683

Sorry nie spojrzałem się na nick. Kopie aktualizacji raczej tylko zaśmiecają. Nie wiem czy uruchomić przywracanie systemu ale raczej nie powinno zaszkodzić więc możesz spróbować.

Witaj th@les. Zapoznaj się proszę z treścią poniższych tematów i zmień tytuł swojego wątku na konkretny, mówiący o problemie. W tym celu należy użyć przycisku zmien.gif

:arrow: viewtopic.php?p=980957

:arrow: viewtopic.php?f=5t=210226

:arrow: problem-problemie-poszukuje-szukam-t61101.html

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

Pozdrawiam.

Co do logów - zerknij na ten temat:

:arrow: otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html